- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
5
Real jeśli wywali w to okienko 200 baniek na Mbappe+prowizje+pensja+bonusy, to na nie byłbym taki pewny, czy sobie na Haalanda pozwolą za rok. Niby 75 baniek, ale Raiola taka prowizje i pensje tez zażyczy, ze łącznie wyjdzie drugie tyle, albo trochę więcej. Real przecież musi wzmocnić jeszcze inne pozycje. W pomocy Modric, który pomimo wysokiej formy no ma już 36 lat. Kroos tez już po 30. Prawą obronę tez będą musieli wzmocnić i pewnie srodek obrony. Teraz wydając tyle na Mbappe z tymi wszystkimi opłatami mogą sobie odpuścić Haalanda w przyszłym roku
0
@DaPidejpi Haaland będzie grał Sancho za rok
0
@DaPidejpi o finanse Realu pod wodzą Pereza nie ma co się martwić. Jeszcze nie raz zaskoczy
0
@DaPidejpi Masz rację dapi.
2
@DaPidejpi Haaland pójdzie do PSG.
0
@DaPidejpi Ale zobacz, pozbyli się Varana Ramosa nie ma CR7 to tam na pensjach oni zjechali ostro przez ostatnie lata, a my? Dołożyliśmy Pjanica 16mln i Aguero 12mln
1
@NaFazieHitman No niby racja, ale jak przyjdzie Mbappe to pewnie ok 200 baniek wyrzuca na niego. Do tego pensja pewnie na poziomie 50 baniek brutto, wielomilionowe bonusy i prowizje. Te 200 baniek+Pensja i dodatkowe opłaty to w ciągu roku pewnie ponad 300 baniek wyjdzie. Haalanda jakby mieli ogarnąć to tak 75 baniek klauzula. Teraz najlepsze. Zobacz kogo ma za agenta. Raiola wyciągnie pewnie pensje 40 baniek brutto, bonusy podobne do Mbappe i dla siebie prowizja pewnie z 30 baniek, a przecież jeszcze będą musieli kogoś za Modricia ogarnąć, powoli za Kroosa, Carvajala i jeszcze srodek obrony.
0
@DaPidejpi Spokojnie Haland do nich nie trafi, to jest coś jak Messi a Ronaldo jeden chce być lepszy od drugiego.