- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 908 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 908 Culés
0
dlaczego niektórzy jesteście tacy pewni, że Haaland odpali w Barcelonie i będzie odpowiedź Barcy na Mbappe?
Cou, Dembele i Griez kupione za gruby hajs, też mieli wznosić Barcę na wyżyny a wychodzi na to, że w tej chwili doją Barcę a dają tyle co średniego poziomu zawodnik, ja osobiście nie wierzę, że ktokolwiek z tej trójki zagra coś wyjątkowego dla Barcy
2
@goldmetaxa Niech sobie Haaland idzie do Anglii i wybije naszemu zarządowi pomysł jego kupna. Szczególnie jeżeli to prawda, że Raiola zażądał 50 milionów pensji.
1
@goldmetaxa bo Haaland ma to coś czego oni nie mają... Dużą, twardą szczękę ;)
0
@goldmetaxa Paradoksalnie też nie ma pewnika że Mbappe odpali, ile takich transferów było już.
0
@goldmetaxa
"dlaczego niektórzy jesteście tacy pewni, że Haaland odpali w Barcelonie i będzie odpowiedź Barcy na Mbappe?"
Dlaczego jesteś taki pewny,że Mbappe odpali w Realu i będzie odpowiedzią na Martina El Wsysam wszystkich Dupom Braithwaite?
A tak serio,to odbijam to "coś" w drugą stronę.Dlaczeg żółwnik ninja,oprócz tego,że pewnie spędzi dekadę u białych ma być pasmem sukcesów i kolejnych n-trofeów jak to w historii tych 2 klubów przypada-wypada.Zadajesz pytanie na następny sezon,gdzie nawet owy się jeszcze nie rozpoczął,a przynajmniej z tym jednym grajkiem w składzie przeciwnika...
0
@goldmetaxa Jaki Haaland? xD Zobaczymy Haalanda w Barcelonie jak świnia niebo :D
0
@goldmetaxa haland overrated jest. Nie ma sensu go kupowac. Ci co ogladaja bundeslige i mecze borussi wiedza, ze u niego w glowce nie wszystko styka czesto. Po co nam kolejny problem typu dembele.
0
@goldmetaxa Haaland nie odpali w Barcelonie bo go tu nie będzie