- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 980 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 980 Culés
5
Komentarz z Interii odnośnie wprowadzenia przez rząd obostrzeń na jesień "Miejmy nadzieję że naród w następnych wyborach wprowadzi im obostrzenia w dostępie do stanowisk państwowych."
W punkt
@Kgorecki2500 @Barca1992
2
@tomek8756 Mam wrażenie, że Pis wkurzył już chyba wszystkie grupy społeczne poza osobami biednymi, słabo wykształconymi i emerytami. A kolejnymi obostrzeniami i mniejszymi obostrzeniami dla zaszczepionych uderzają w tych drugich. Sondaże sondażami ale mam wrażenie, że kolejne wybory to może być nawet poniżej 30%
1
@tomek8756 Bez Platformy nie uda się obalić PiSu. Ciekawe zatem, jak Platforma podchodziłaby do kwestii szczepień, obostrzeń etc. Osobiście mam wrażenie, że byłoby dość podobnie, choć może nieco bardziej uporządkowanie. Obostrzenia miałyby większy sens, ale jest to tylko i wyłącznie moje przeczucie i mogłoby być ofc zupełnie inaczej.
0
@tomek8756 całkowicie poza punktem komentarz, chłop nie trafił..
2
@tomek8756 ja to mam nadzieję, że naród zrobi to wcześniej tzn "gest Lichockiej" dla rządu w momencie wprowadzania obostrzeń, ale wiem że t@k nie będzie niestety;)
1
@Barca1992 Francuzi potrafią protestować przeciw obostrzeniom,przepustami do sklepów, restauracji itp, może Polacy też tak zrobią,oby,czas pokaże
1
@tomek8756 czeka nas gorąca jesień;)
0
@tomek8756 sytuacja nawet po przegraniu przez PiS nie będzie łatwa dla tych co wygrają. PiS zrobiło takie rozdawnictwo że ktoś kto wygra będzie musiał jakoś mądrze to rozdawanie zakończyć. Wtedy na starcie wkurwi jakaś grupę społeczną. Jarosław nie jest głupi, jak będzie wiedział że przegra to się na pewno ubezpieczy i swoją klikę. A jak nie to ŚW.ELZBIETA patronka powtórzonych głosowań zrobi Reasumpcje.
0
@Barca1992 raczej chłodna jesień będzie.