- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 732 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 732 Culés
7
Po trzech ciezkich kolejkach mamy 2 x wygrana i 1 x remis. Przed startem ligi bralibysmy w ciemno.
Na ten moment najwazniejsze jest punktowanie. Forma ma przyjsc na okolice LM. Pamietajmy ze Guardiola zaczynal sezon duzo gorzej, przegrywal m.in z Wisla Krakow czy Numancia.
A z Enrique gralismy dno az do Sociedad wlacznie.
Po dwoch kolejkach nie ma co oceniac nikogo. Spokojnie. Zobaczymy gdzie bedziemy po nowym roku. Beda powrtoty kontuzjowanych, moze w koncu komus cos przeskoczy? :P
Dawac juz ten Bayern! Ta przerwa reprezentacyjna to jakis koszmar. Nienawidze. Nie bedzie co ogladac przez cale 2 tygodnie :/
6
@geass Guardiola startował sezon gorzej, ale pierwszy, nie drugi.
0
@geass w LM trzeba zdobyć fulla z Dynamo i minimum 4 pkt z Benfica
0
@geass spieszno ci do blamazu z Niemcami?
1
@geass Ja bym się tak nie spieszył do tego meczu z Bayernem :P
1
@WiernyKibic111 blamażem to jest taka postawa jaką prezentujesz.
0
@koziar ale mial Messiego w top formie... Tymczasem Koeman mial Messiego z burofaxem, a teraz ma Messiego w PSG.
@Cvzx Z Benfica tez trzeba fulla minimum. Kazda strata punktow z tymi druzynami to bedzie jak porazka. Na 2 wpiernicze z Bayernem jestem pogodzony, ale Benfica i Dynamo to nie sa jakies mocne kluby. Szczegolnie Benfica ktora w LM z reguly gra slabo. Gdyby to bylo Porto to wtedy tak. Oni potrafia sie bronic i nawet City mialo problemy zeby te zasieki przejsc. Wiec z Porto tak, z Benfica oczekuje 6 punktow.