- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1706 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1706 Culés
0
Nie jestem zadowolony z tego że teraz żeby iść na studia wszystko muszę przesyłać elektroniczne. Kompletnie nie moja bajka, wolałem iść do dziekanatu z torbą papierów i załatwić wszystko w cztery oczy, po prostu tak mi jest wygodniej. Teraz musze jechać cyknac fotkę u fotografa, proszą mnie o format jpg i wysłanie tego na pocztę dziekanatu. Czy wystarczy, że powiem milemu Panu z aparatem, żeby owe foto wrzucił mi na pena w formacie jpg i na luzie wrzucam to potem do folderu z resztą kwitów i wysyłam to uczelni? Proszę o pomoc bo kompletnie to nie moja bajka.
0
@jeyx77x tak, bez problemu fotograf na pendrive wrzuci Ci takie foto w jpgu
0
@jeyx77x Akurat to, że można załatwiać rzeczy elektroniczne to mocna oszczędność czasu względem tego, że trzeba pojechać na uczelnie w określonych godzinach i stac w kolejce. Co do pytań:
1) Robiąc zdjęcie u fotografa nie powinno być najmniejszego problemu by wysłał zdjęcie w formie elektronicznej np. na twojego maila. Co do pendrive zazwyczaj teraz już w punktach typu ksero, fotograf itd. nie są skłonni do podłączanie czyjegoś pendrive do portu USB z uwagi na bezpieczeństwo.
2) Otrzymane zdjęcie możesz przekonwertować sobie na format jakiego oczekuje uczelnia. Na stronie uczelni najczęściej są informacje jaki np. wymiar czy format zdjęcia oczekuje.
3) Sposób w jaki należy wysłać dokumenty na uczelnie sprawdź na ich stronie. Niekiedy chca po prostu na maila dziekanatu, ale niekiedy trzeba to dodawać na dedykowanej platformie uczelni.
0
@jeyx77x Ja pamiętam, że wziąłem zrobiłem telefonem zdjęcie zdjęcia na stole, wyciąłem potem w paincie tak, żeby samo zdjęcie i wrzuciłem, przeszło xD a inni prosto od fotografa wrzucali w jpg i odrzucało.
0
@priest9999 wiem jak jest, jednak prostu człowiek jestem;D dzięki
Tak format jest podany, jakoś sobie to ogarnę, dzięki za ratunek;)
0
@Gaz wszystko też zależy od uczelni, ja będę zaocznie studiował tylko. Powiedzieć,że jest to jakaś " poważna szkoła" to lekka przesada