- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
16
Jesteśmy w takim momencie, że 0:3 w dupę z Bayernem to coś normalnego. Nie jestem nawet zbytnio zły czy smutny, można się było spodziewać takiego wyniku. Piłkarsko jesteśmy teraz półkę niżej od najmocniejszych ekip na świecie, na razie trzeba się z tym pogodzić i nie wymagać zbyt wiele od tego sezonu.
9
@Rafix98 ale jak to jest mozliwe ze male kluby potrafia sie postawic wiekszym a my z niezla kadra dostajemy 0:3 i nie oddajemy celnego strzalu na bramke?
0
@Rafix98 powiem więcej. Ludzie cieszą się, że to tylko 0:3
2
@Rafix98 Gadanie...taki Totenham, który ma gorszą kadrę od nas potrafi wygrać z City. Borusia Monchengladbach potrafi zremisować z Bayernem, BvB oddaje 5 celnych strzałów z nimi. Tylko my dziwnym trafem dostajemy wysokie oklepy od lat.
0
@Rafix98 Trzeba wymagać wiele z każdego sezonu teraz nie ma czegoś takiego jak sezony przejściowe i inne bzdety albo sie ogarnia albo jesteśmy milanem lub arsenalem na lata
0
@LecimyPoMajstra My nie mamy psychy. Na nas dalej ciąży presja jak na wielkim klubie, którym, mam nadzieję przez chwilę, nie jesteśmy. Piłkarze porobieni w każdym ważniejszym meczu, bo mają w pamięci kolejne blamaże. Nawet jak ktoś jest nowy, to udziela mu się ta atmosfera beznadziei. Plus denny treneiro i wychodzą kwiatki.
0
@Arnold1234 Ale ja nie mówię o żadnym sezonie przejściowym, bo nie widzę tu żadnej fazy przejściowej. Siedzimy w gównie po uszy i musimy liczyć, że młodzież odpali. A na razie jesteśmy takim mocniejszym średniakiem europejskim.
0
@LecimyPoMajstra Trzeba zrozumieć, że my nie mamy mocnej kadry :) moze z 3 zawodników