- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1733 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1733 Culés
4
Wyjdzie negatywnie ale:
Arthur miał zastąpić Xaviego - okazało się że leń, zamieniliśmy go na jeszcze większego lenia z Juventusu.
Inieste miał zastąpić Coutinho - katastrofa.
Neymara miał zastąpić Dembele - największa katastrofa.
Busquetsa miał zastąpić:
- Młody Busquets ale znikł
- Vidal ale grał razem z nim
- Przez sekunde myśleliśmy o Pjaniciu ale szybko nam wybito to z głowy
- Może Nico się uda
Albe nawet nie tyle zastąpić co dać konkurencje mieli:
- Digne ale nie miał szans
- Junior który był jeszcze gorszy od Digne
Alvesa próbowaliśmy zastąpić:
- Aleixem Vidalem który na początku rokował ale potem zgasł
- Semedo aka drugim najlepszym PO Barcy xD
- Destem który jest bezproduktywny
- Minguezą czyli rozwiązanie desperackie
- Roberto czyli pomysł Enrique na rozwiązanie problemu który nas prześladuje już ponad 5 lat!!
W zasadzie wymiana pokoleniowa udała się chyba tylko w przypadku stoperów oraz bramkarza - Garcia i Araujo dobrze rokują na przyszłość, Mingueza też ma o co walczyć a Ter Stegen to nasz najlepszy obecnie zawodnik na papierze.
0
@don'T.R.I.P.e Garcia? Szejkowie poważnych piłkarzy za darmo nie oddają :)
0
@don'T.R.I.P.e Ter Stegen najlepszy na papierze, a w praktyce to szkoda gadać. Już nie pamiętam kiedy wygrał nam jakiś mecz, tak jak to robił kilka lat temu.
Komentarz usunięty
0
@SonBarcaGoku Bez przesady żeby wybronił mecz, on ostatnio puszcza wszystko co nie leci prosto w niego. Marc musi mieć realnego konkurenta do gry żeby utrzymywać formę.
1
@mkord Gościu wczoraj gdyby nie MAtS to by piątka była
0
@parpe Którego strzału nie obronił by każdy inny szanujący się bramkarz? Marc od dawna broni to co powinien, a puszcza wszystko inne. Wczoraj odsłonił krótki słupek przy pierwszym golu Lewego, powinien odbić piłkę do boku, się był źle ustawiony i nie sięgnął, nie byłoby słupka i gola.