- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 696 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 696 Culés
14
Nawiązując do tego wpisu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10702558#comment-10702558
Nie spodziewałem się, że prawie nikt nie zauważy, napisałem to na wzór pasty o dramatycznej sytuacji covidowej i czołgów na ulicy. ;)
Aczkolwiek rzeczywiście mieszkam w tych okolicach, więc opowiem jak to wygląda z mojej perspektywy.
Wbrew temu co się próbuje mówić, rząd nie panuje nad sytuacją. Pracowników straży granicznej i żołnierzy jest zbyt mało, by pokryć całą granicę. Cały czas grupy migrantów przechodzą na nasz teren. Miejscami wody w Bugu jest na tyle mało, że nie jest to zbyt skomplikowane.
Ludzie w sklepach rozmawiają, że w ich miejscowościach widzieli migrantów. Policja też jeździ rozglądając się za nimi. Widziałem jak samochód zwolnił i policjant opuścił szybę, żeby zobaczyć czy pracujący w polu to nie migranci.
Jeżeli Łukaszenka nie odpuści, to nie wydaje mi się, żeby szybko się to zakończyło. Migrantów widuje się w miejscowościach, które nie są objęte stanem wyjątkowym, więc nie zdziwiłoby mnie, gdyby w najbliższym czasie stan wyjątkowy zajął większy obszar.
Jak będzie się coś działo, to postaram się coś napisać.
@Rust_Cohle @LionelM95 @pikass14 @Castro @Kurkmen @JohnA @arekfanBarcy @doc @kryhaa więcej chyba nie mogę oznaczyć
0
@Ascend dzieki za info
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ascend no jak się wszystko robi na odpie... to nie się nie ma co dziwić. Przecież od momentu rozpoczęcia tej wojny hybrydowej z Białorusią tam już powinno stać solidne ogrodzenie, a nie jakiś prowizoryczny drut, na który wystarczy narzucić trochę materiału / czymś przycisnąć i można przechodzić.