- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
2
Ja naprawdę rozumiem frustrację. Ale porównywanie Barcelony do innych drużyn z ligi które mają słabe kadry, a są dobrze zorganizowane to już po prostu szczyt hipokryzji! Przede wszystkim dlatego, że tym drużynom nie stawia się podobnych wymagań jak w Barcelonie. I tu nie chodzi tylko o wynik ale także o wymaganie gry w określonym stylu i nawet przegrywania z klasą. Podczas gdy dobra organizacja słabszych ekip polega w znacznej mierze na tym, że przez 25% (z 30 czy czasem 40%) czasu przy piłce potrafią spędzić parkując autobus przed polem karnym. Już nie wspomnę o wymaganiach dotyczących LM. RM też potrafi grać padakę przez większość meczu choć w tym roku wyjątkowo potrafią odwrócić losy spotkania. Ale nie zapominajmy, że drużyna nie przechodzi obecnie jakieś głębszej przebudowy poza zmianą trenera.
No ale nic. Niektórzy i tak będą narzekać sprzedawać wszystkich i kupować wszystkich. Chciałbym by każdy z Was doświadczył tego na własnej skórze. Np. abyście przyszli do nowej roboty, szczególnie wymagającej pracy w zespole. I aby wymagania Wam stawiane były jak najwyższe od przekroczenia progu pracy. Bez możliwości zapoznania się z tym jak wszystko działa i funkcjonuje. A potem po 3-4 tygodniach niech wszyscy naokoło gadają, że robicie wszystko źle, a najlepiej to Was już wymienić.
1
@prokofiew wirtuoz koeman jest już okolo 14 miesiecy
0
@prokofiew Nie wiem, gdzie pracowałeś, ale w moich firmach/korporacjach praktycznie zawsze tak było. Jeden dzień na poznanie, a potem nie ma przebacz.
0
@Dani13 Ale sezon nie zaczął się 14 miesięcy temu.
@Kettger Ja nie mówię, że tak nigdzie nie jest. Ale czy to jest normalne? Nie raczej nie. Akurat pracowałem w takich miejscach gdzie ten czas się dostaje. I w przypadku Koemana to on ten czas od zarządu dostaje. Tym bardziej nie rozumiem tego ciągłego biadolenia. Jakby to coś miało zmienić...
2
@prokofiew Nie przesadzasz z logiką i racjonalizmem? Nie każdy jest w stanie to zrozumieć :]
0
@arasz1819 Gdybym przesadzał to bym był ogrodnikiem ;)
0
@Kettger Kolega @prokofiew może pracował jedynie w urzędach, gdzie dostaniesz nawet 10 lat na aklimatyzację.
0
@baartekk97 Niedawno próbowałem załatwić sprawę w urzędzie, proste wydanie dokumentu. Pani mówi mi, żebym przyszedł za tydzień... okej.
Przychodzę za tydzień i ta sama pani pyta mnie o jaki dokument chodzi. XD
2
@Kettger Bo to jest przechowalnia dla nierobów. Mojemu sąsiadowi 3 lata temu zmarła żona na raka jelita grubego. Od 3 lat dostaje z gminy wezwania do zapłaty za śmieci wystawione na żonę. Zgłaszał trzy razy, za każdym razem mówili, że już poprawili i cały czas to samo.
Jakby to powiedział Zbyszek S.: szkoda szczępić ryja.
0
@baartekk97 akurat nie ale widzę za to że Ty z doświadczenia dużo o tym wiesz.