- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
14
Robert Mazurek: "Jeśli Bóg da, to następna impreza - wcześniej niż na 60-tkę - będzie większa i huczniejsza, choćby pan Donald miał zawiesić pół Warszawy"
Mnie to mało obchodzi kto, kogo zaprasza na prywatne imprezy. Natomiast Mazurek chyba może zrozumieć, że jeżeli imprezuje z posłami podczas ważnego posiedzenia sejmu to ci posłowie mogą spodziewać się konsekwencji od przewodniczącego ich partii.
@tomek8756 @Barca1992 @macio_944 @Objectivo
1
@Kgorecki2500 Są takie momenty, w którym przestajesz w pewne rzeczy wierzyć. Tak było po Liverpoolu i tak jest w przypadku tej sytuacji.
0
@Kgorecki2500 Chcesz mi powiedzieć że ktoś kto nie jest posłem powinien się przejmować konsekwencjami jakiś posłów? To dorośli ludzie i powinni być odpowiedzialni. No i chyba widzą co należy do ich obowiązków i za co biorą grubą kasę?
0
@Azi Chodzi mi o to, że brzmi to jakby Mazurek miał jakieś pretensje do Tuska o zawieszenie Budki i Sienoniaka.
0
@Kgorecki2500 To czysto polityczne gierki przecież. Mazurek na pewno świetnie to rozumie, że impreza taka czy inna jest wyłącznie pretekstem do rozgrywek wewnątrz partii.
Generalnie ludzie, którzy mieli trochę styczności z politykami doskonale wiedzą że w danych partiach ludzie się totalnie nienawidzą - co dobrze widać w PiSie gdzie maja duże problemy z maskowaniem wzajemnych awersji. Paradoksalnie posłowie dużo lepiej dogadują się i - z braku lepszego słowa - kolegują z posłami innych partii. Ta impreza nie jest więc niczym szczególnym. Jest tylko ewentualną iskrą do zmian w partiach.
0
@Kgorecki2500 Widzę, że nie zrozumiałeś dygresji.
A czy Mazurek siłą zmusił tych posłów do imprezowania? Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że poszli tam z własnej woli. Mogli grzecznie podziękować, powiedzieć że są w pracy, etc. Broniąc posłów wyświadczasz im niedźwiedzią przysługę.
0
@Azi Ja tam nie oceniam. Nie wiem kto, z kim rozmawiał. Siemoniak na FB zaprzecza jakby miał rozmawiać z politykami Pis i, że nie wiedział o tym kto będzie gośćmi. Jedyne co mi przeszkadza w tej sytuacji to, że miało to miejsce podczas obrad sejmu.
@baartekk97 patrz post wyżej.