La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

2

Ja nie wiem jak my wygramy z Benficą, w tydzień nasza gra w tydzień się nie zmieni a Benfica to dwie półki wyżej od Granady czy Cadizu. Bardzo ważny mecz a my gramy totalny piach, porażka z Benficą może być wielkim problemem.

2

@Kamiloza91 Dlatego nie wygramy. Jeden problem mniej.

1

@Kettger Oby chociaż do tej LE się udało załapać :D

1

@Kettger Z Dynamem Kijów będzie problem nawet.

0

@Coutinho007 Jsa pieprze gdzie my jesteśmy.

0

@Kettger To nie jest problem jak inny. nie wyjścid z grupy to wielka strata kasy. Trzeba bronić remisu! :D

0

@Kamiloza91 Ale Benfica może nas zaatakować a nie cofnąć się jak Cadiz czy Granada i może uda się ich jakoś skontrować wogole dla mnie to powinniśmy odejść od tego na siłę posiadania piłki skoro teraz nie mamy piłkarzy do tego i oddać rywalowi piłkę i starać się może kontrować No sam już nie wiem w ostatnich dwóch meczach wyglądamy jak jakas Cracovia

0

@foczkyyyhg Tylko, że Benfica zaatakuje trzy razy mocniej. Oby przynajmniej remis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?