- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
0
Dobra teraz takie pytanie na serio.
Uda nam się wyjść z grupy z 2 miejsca do fazy pucharowej? Jak myślicie?
3
@DaPidejpi Wierzę, że tak.
0
@DaPidejpi wiem, ale nie powiem
7
@DaPidejpi My nawet celnego strzału jeszcze nie oddaliśmy a ty o jakimś 2 miejscu gadasz.
1
@DaPidejpi Biorąc pod uwagę nasz kryzys i obecną formę Benfiki nie będzie łatwo, ale myślę że Nasi będą w stanie zmotywować się na 200% mając w głowie fakt że Barcelona po prostu nie może grać w lidze Europy. Stawiam że wyjdziemy z drugiego po ciężkiej walce
1
@FkubaC Ja się tylko pytam
0
@DaPidejpi myśle ,ze tak
a jesli zmienimy trenera to jestem pewien :D
0
@DaPidejpi Z Koemanem na 100% nie. Jeśli go nie zwolnią to o LM możemy już zapomnieć.
1
@DaPidejpi niestety, ale bardzo możliwe, że nie. Bayernowi wystarczy jedno zwycięstwo i remis do pewnego wyjścia, a dwa zwycięstwa do wyjścia z pierwszego miejsca. Barcelona ma 0 punktów. Patrząc na to jakie mecze zostały, a przy założeniu, że Benfica i Bayern się przed nami nie rozłożą, musielibyśmy wygrać oba mecze z Dinamem i rewanż z Benficą, a w tym samym czasie Benfica musiałaby przegrać oba mecze z Bayernem. Wystarczy, że zremisują z nami i/albo z Bayernem i jeśli wygrają z Dinamem to mają wyjście. Podejrzewam, ze może być tak : Benfica jeden mecz przegrywa z Bayernem, a drugi remisuje. Barcelona wygrywa dwumecz z Dinamem i podchodzi do rewanżu z Benficą mając 6 punktów, Benfica ma 5. Remisujemy ten mecz i podchodzimy do rewanżu z Bayernem z 7 punktami, a Benfica do Dinamo z 6.
0
@DaPidejpi nie, nie damy rady, a w lidze Europy odpadniemy w ćwierćfinale
0
@DaPidejpi śmiem wątpić, pachnie mi to wojna o 3 miejsce i granie w lidze europy