- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
51
180 minut bez celnego strzału w LM. Kompromitacja z Bayernem i Benficą. Fatalne ustawienie drużyny. Zero wyciągania wniosków na przyszłość. Męczarnie z dołem tabeli w lidze hiszpańskiej. Słaby mental, cienkie przygotowanie fizyczne. Naprawdę nie miałbym nic do Koemana, gdyby Barcelona walczyła, miała pomysł na grę, rozwijała się, ale notowała wpadki. Ale oni nawet nie wiedzą, jakie jest ich podstawowe ustawienie. Dlaczego środek pomocy Barcelony na ME grał bardzo dobrze, a w klubie już nie? Dlaczego Holender wychodzi na mecz z Benficą trójką obrońców, skoro z Bayernem oni w ogóle się nie rozumieli? Nie ma przesuwania formacji, zamykania korytarzy i tak dalej i tak dalej. Broniłem Lucho, broniłem Valverde, a nawet Martino, bo widziałem jakiś pomysł. Tutaj jest jedynie stagnacja, która oznacza tak naprawdę regres. Jestem przekonany, że gdyby nie te miliony za zerwanie umowy, to Koeman już dawno by wyleciał.
0
@Cochise Ale przecież obiecali, że wyciągną wnioski po porażce...
0
@Cochise taktyki z 5 obrońcami z dwoma wahadłowymi kompletnie nie rozumiem, ta formacja kompletnie nam nie leży
0
@Cochise moim zdania sama kwota odszkodowania za zerwanie umowy w tym momencie nie ma na to znaczącego wpływu. Chyba jest to równowartość kwoty jaką i tak Barca wypłaci mu za pracę do końca umowy. Wniosek z tego taki, że w księgowości w jednym i drugim przypadku będzie to wyglądało identycznie.
1
@paulinoalcantara Nie do końca, bo w tym samym czasie będą musieli opłacać gażę innego trenera.