- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Jednym z właścicieli Wisły Kraków jest Kuba Błaszczykowski. Prezesem jest jego brat Dawid. Czy uważacie to za nepotyzm? Bo ja chyba nie. Owszem może to wpisywać się w definicje nepotyzmu, ale to chyba normalne że człowiek otacza się zaufanymi ludźmi. Problemem jest natomiast to czy dana osoba posiada odpowiednie kompetencje do pełnienia danej funkcji. No i oczywiście jest pewien rozdźwięk między tym czy mówimy o prywatnej czy publicznej firmie/spółce. Ale odnośnie jeszcze nepotyzmu. Asystentem Waldiego Fornalika w Piaście jest jego brat Tomasz. Asystentem Carlo Ancelottiego w Realu jest jego syn Davide. Ale nie, wszyscy uderzać będą tylko w Kubę Błaszczykowskiego i tylko tu widza nepotyzm. Dla mnie to strasznie słabe, ale cóż modne jest teraz uderzyć w Błaszczykowskiego, przeca to się klika. Ehhh. Btw. znacie więcej takich przykładów jak Błaszczykowskich, Ancelottich, Fornalikow?
8
@RomanHoffer Po tym co Błaszczu zrobił dla Wisły to mógłby całą rodzinę obsadzić w klubie, nawet ciotkę jako woźną i kuzyna na pana od piłek. Nikt nie powinien nawet nic powiedzieć.
0
@RomanHoffer myślę że nepotyzmem można by nazwać to wtedy, gdyby czerpali z tego korzyści. A że Kuba do tego biznesu dokłada to jak najbardziej nie
0
@kuz No właśnie to miałem poniekąd na myśli pisząc że modne jest teraz uderzanie w Kubę. To się klika, teraz gdy Kuba jest piłkarsko już po drugiej stronie rzeki to można w niego uderzać, bo kiedyś to nie wypadało gdy był w topie. Za parę lat modne będzie uderzanie w Lewego. Troche to smutne