- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
1
Obejrzałem "Sex education 3" i uważam, że to najsłabszy z sezonów, ale i tak wciąż dobry. W tej serii przesadzili z wątkami gejowskimi...masakra.
Najbardziej wkurzająca postać? - Eric...
A najlepszy odcinek? Wycieczka do Paryża :D
0
@norbi77 https://i.redd.it/mpmw8jfahw351.jpg
0
@norbi77 zasadnicze pytanie, Maeve + Otis czy Ruby + Otis?
1
@norbi77 i matka Otisa wyzywająca lekarzy od białych heteroseksualnych gości. Jakby to miał być powód do wstydu, masakra.
0
@masq Takich kwiatków było w tym sezonie więcej.
4
@Verema Ruby mi bardziej się podobała. Miała swoje odpały, ale jeśli chodzi o uczucia, to była konkretna, a Maeve to jakaś...zyebana.
0
@norbi77 co to znaczy przesadzili z wątkami gejowskimi? idąc takim tokiem prawie każdy serial przesadza z wątkami heteroseksualnymi xD
1
@norbi77 Totalna zgoda, dodatkowo przeciągali ten ich związek przez 3 sezony tak, że się to w końcu nudne zrobiło.
0
@jordus100 To znaczy, że serial w dwóch pierwszych sezon trzymał równowagę, a w tym wydawało się w pewnym momencie, że oprócz Otisa to wszyscy są homo. W ostatnim odcinku pięknie właśnie pokazali walkę z samym sobą (chodzi mi o te dziewczyny, które nie czuły w sobie kobiecości i nie potrafiły się z tym utożsamić) i tolerancję innej osoby w stosunku do nich. I jakoś obyło się bez niepotrzebnych scen (erotycznych) jak w przypadku wątków gejowskich, żeby pokazać ich wrażliwość czy uczucia do drugiej osoby lub walki ze swoimi ograniczeniami.
1
@Verema Zgadza się i jeszcze te powody ich zrywania były banalne, wręcz głupie.