- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
1
Bolał Was ząb po wizycie i leczeniu kanałowym 4 kanałów? Nie wiem czy już łykać piguły, bo na razie jest git.
1
@kuz Nie bolał. Jak znieczulenie zeszło i nie boli to powinno być okej.
1
@kuz samo kanałowe bolało? Bo też mnie czeka i trochę stresik się pojawia jak o tym pomyśle
1
@kuba1794 jak dobrze znieczuli to nie ma źle
1
@kuba1794 Powiem Ci, że jest nieprzyjemne ale to nie boli. Dobre znieczulenie, jak bolało to doktor dał jeszcze dodatkowy zastrzyk i potem nic nie bolało. Tylko musisz dwie godziny siedzieć z rozdziawioną gębą i masz jakąś gumę włożoną. Też się dziś stresowałem ale ogólnie na plus, gorzej z kasą bo zapłaciłem 1700 zł. 1300 kanałowe z mikroskopem plus 400 za odbudowę zęba bo moja 7 była w opłakanym stanie i dentysta trochę się namęczył.
0
@kuz Ale udało się wszystko zrobić na jednej wizycie ?
1
@kuz 4 kanały leczyłem i po dwóch dniach mialem spokoj.
0
@kuba1794 Tzn odbudował mi zęba do zabiegu, wyleczył kanałowo. Jeszcze czeka mnie wizyta na pełną odbudowę kompozytem, ale to już będzie formalność.
0
@kuz Pierwszego dnia po zabiegu bolał tak, że zjedzenie zupy było bardzo ciężką sprawą, ale następnego dnia było już ok
2
@kuba1794 dużo zależy od konkretnego przypadku. Nie wdając sie w technikalia jeżeli ząb bolał przed leczeniem to jeszcze po leczeniu dolegliwości bólowe (na pewno mniejsze niż przed) mogą soe utrzymywać przez dzień/dwa po leczeniu. Jeżeli przed wizyta ząb nie bolał to i po leczeniu nie powinno nic boleć. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu wiec nie ma dolegliwości bólowych ale jednak pacjent „coś” czuje, wibracje, dziwieki itp i w głowie pacjenta może być to odbierane jako dyskomfort/ból. Nie ma się co stresować ;)