- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1173 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1173 Culés
7
Sergiño Dest w dwóch ostatnich meczach na prawym skrzydle(Valencia, DK) :
1 asysta
12 prób dryblingu(11 udanych)
2 Kluczowe podania
3 Strzały
2 niewykorzystane okazję
Pojedynki(wygrane) 26(19)
Sfaulowany 3 razy
Sofascore.
Dest ma dopiero 20 lat. Uważacie że powinien grać mecz w mecz na skrzydle żeby uczył się tej pozycji i zobaczył czy może się rozwijać czy powinien skupić się jednak głównie na prawej obronie?
1
@A_Gomesinho_21 Skrzydełko zdecydowanie.
3
@A_Gomesinho_21 obecnie zespół wygląda lepiej gdy Dest gra na skrzydle, to powinno być docelowe ustawienie w najbliższych kilku meczach. Zwłaszcza, że na boku obrony to chyba mimo wszystko Mingueza wyglądał ostatnio lepiej.
8
@A_Gomesinho_21 @cat_r37 Ale z jego skrzydłowego nie będzie. On każda akcję łamie do środka na slabsza nogę. I to jest zaliczane jako udany drybling. A 90 % tych akcji mi czy się oddaniem do tylu. Ma dynamikę, daj ie rozciąga akcję, umie się podłączyć . Ale docelowo nie ma predyspozycji aby tam grać....
1
@PatrykBarca Stary, oglądałeś te dwa mecze ? Fakt, często łamie do środka, ale wiele razy biegł do linii końcowej i dośrodkowywał - często skutecznie. Wiele razy wchodzi w drybling przy linii końcowej i stwarza zagrożenie bliżej bramki lub wywalcza rzuty rożne. Zabrakło skuteczności, bo równie dobrze mógł te dwa mecze zakończyć z 3 pkt w kanadyjce.
2
@Kengo Oglądam i jest strasznie łatwy do przeczytania. A co najważniejsze nie umie dryblowac z miejsca. A te zejścia do środka, daj Pan spokój....
0
@A_Gomesinho_21 coś mi te statystyki nie pasują ... Odnoszę wrażenie, że tych nieudanych dryblingów w meczu z DK miał sporo. Pytanie co oni tam kwalifikują jako drybling?