- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Historycznie, który klub jest większy i lepszy waszym zdaniem?
Liverpool, czy Manchester United
1
@DaPidejpi No pewnie, że Czerwone Diabły
1
@DaPidejpi United ale minimalnie
6
@DaPidejpi Manchester lepszy w erze Premier League, Liverpool lepszy przed. Jeśli chodzi o wielkość klubu, jako marka etc. to zdecydowanie United.
0
@LucaMancini taki pewny bym nie był. United w trofeach wygrywa chyba tylko czterema, ale za to taki Liverpool ma dwa razy więcej UCL i tylko jedno mniej mistrzostwo Anglii
@Encore tu być może zgoda
0
@Danny Gaucho ładne podsumowanie. Nie wiem czy widziałeś mój komentarz o United i erze przed, w trakcie i po Sir Alexie jak to wyglądało z trofeami. Może znajdę to ci wysle link
1
@Danny Gaucho link
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10547318#comment-10547318
Tutaj widać jaka postacią dla MU był Ferguson. To dzięki niemu byli na szczycie przez prawie 30 lat. Dla nich jest taka postacią jak Messi dla Barcelony
1
@DaPidejpi Nie musisz, bo wiem jak to wyglądało ^ ^. United może i dobrze zaczął, bo miał szybko dwa mistrzostwa (1907/08, 1910/11), ale następne zdobyli dopiero po 41 latach. Potem drugi raz też mieli taką długą przerwę 1966/67 --->1992/93)
No ładne to to. Wiadomo, że United w erze PL bez Fergusona nie osiągnął by tyle ile osiągnął.
0
@Danny Gaucho właśnie ciekawi mnie w jakim miejscu byłoby United w tych latach gdzie Sir Alex był ich trenerem i teraz jakby ich osiągnięcia wyglądały i na jakim poziomie by byli. Fajnie, ze taka postać była bo dzięki temu jest więcej klubów, które osiągnęły bardzo dużo i są zaliczane do grona najlepszych w historii