- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
16
Lewy strzela co 100 minut bramkę w Bundeslidze. Gerd Muller robił to co 105 minut.
76 bramek brakuje jeszcze Robertowi by pokonać legendarnego napastnika. Jeżeli RL zechce kontynuować karierę w Niemczech to wynik powinien poprawić do 2024 r.
9
@Janiama 76 bramek do wyrównania, 77 do pobicia :P. Robert i tak już zapisze się w historii Bundesligi. Prawdopodobnie w tym sezonie przekroczy 300 bramek w lidze, co udało się jedynie właśnie Müllerowi. 9 razy wygrywał Bundesligę (jedynie Tomek i Alaba mają 10 mistrzostw). 15 spotkań z rzędu z golem w Budeslidze, zabrakło jednego gola do wyrównania rekordu. Rekord bramek w sezonie ligowym już pobił. Jest w piątce piłkarzy z największą liczbą zwycięstw w lidze (258). Możliwe, że dogoni Gerda w dubletach (87-74). W rzutach karnych też jest obecnie w TOP5 (37 bramek). Prawdopodobnie w tym sezonie 7 raz król strzelców, co daje zrównanie się z Müllerem.
5
@Janiama Dlatego chcę aby Robert został w Bayernie i bił rekordy. Już za późno na podbój innych lig. Niech zostanie w Niemczech i będzie jak najwyżej w każdej możliwej klasyfikacji.
0
@Janiama Jeśli Lewy przedłuży kontrakt do 2025 i dołożyłby z jeszcze jedną LM, były on najlepszym piłkarzem w historii Bundesligi.
Komentarz usunięty
0
@Janiama jak zdrowie pozwoli, to Robercik go spokojnie łyknie, 2-3 sezony na pewno będzie bardzo konkurencyjny, a potem się okaże :)
Jakby nie patrzeć to on cały czas progresuje. Fenomen.
0
@mateusz33 Za takie idiotyzmy to powinien być ban. Kretyn.