- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
0
I ja się w 100% zgadzam z Stoichkovem. Xavi nie jest jeszcze gotowy na przygodę w Barcelonie.
4
@fart Guariola też nie był
1
@eckov Nie jest powiedziane że sytuacja z Xavim będzie taka sama jak z Guardiolą. Oczywiście jestem zwolennikiem Generała i chcę aby do nas dołączył, ale różnie może być.
1
@fart Ale przecież nie chodzi o poziom czy gotowość. Nikt inny nie weźmie Barcelony w takim okresie i to jeszcze z budżetem na cały sztab 3,9 mln. :)
1
@eckov Była inna sytuacja. Guardiola miał swoje zachcianki i żądania i klub było stać na to. Barca mogła kupować piłkarzy, i sprowadziła m.in. najdroższego obrońcę w tamtym czasie Daniego Alvesa. Teraz jest to nie do pomyślenia, by od razu stworzyć konkurencyjny zespół. Uważam, że Xavi nie powinien teraz przychodzić do klubu, bo wpadnie w wir nierealnych oczekiwań kibiców.
0
@eckov Ale co Ty porównujesz? gdzie Barcelona była finansowo przed objęciem posady przez Pepa a gdzie jest teraz? ;D
0
@fart A trenowanie 3 ligowych rezerw by mu pomogło? Jak dla mnie o tym czy ktoś jest gotowy można sprawdzić tylko w praktyce. ..
0
@PatrykBarca Nie napisałem, że powinien prowadzić 3 ligowe rezerwy. Zobaczymy kto będzie miał rację. Jestem zdania, że nam potrzebny jest trener nie związany z Hiszpanią. Ktoś z świeżą wizją.
0
@fart Masz kogoś na myśli prócz Ten Haga? Jakieś propozycje.
0
@PatrykBarca No właśnie Haga chciałbym zobaczyć. Bardzo podoba mi się to jak pracuje z młodzieżą. Do tego widać, ze gość ma pomysł na grę i to mi się bardzo podoba.
0
@fart Ale zawsze trzea miec alternatywy. Mi tez sie podob jego styl. Ale jak on by powiedzial nie. To co wtedy ?