- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
2
Tak się mówi, by nie porównywać Lewandowskiego nawet do Ronaldo czy Leo Messiego. A tu proszę:
"Robert Lewandowski to od wczoraj pierwszy zawodnik w historii Ligi Mistrzów, któremu udało się zdobyć 80 bramek w swoich pierwszych 100 meczach w tym rozgrywkach! Do tej pory nikt nie zdołał tego zrobić tak szybko i nawet Cristiano Ronaldo oraz Lionel Messi mieli na tym etapie kolejno 64 i 77 trafień. Maszyna!"
Kartomania
34
@koksik2700 Tylko że Lewy zaczął grać w LM jak już był w pełni ukształtowanym piłkarzem, a Messi i Ronaldo zaczynali jako gowniaki.
1
@koksik2700 Duma, ze Polak rodak tak sobie hasa w lidze mistrzów.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 cicho, bo psujesz narrację
0
@TheNekro94 I dlatego Ronaldo pierwsza zlota piłka to rok 2008.
A Leo Messi 2009?
0
@koksik2700 A co to ma do tego? Spójrz w którym roku zadebiutowali w LM.
0
@TheNekro94 To, że już wtedy byli dzikami. I nie zmienia faktu w którym roku zaczęli w LM, skoro mieli takie składy i talent.
0
@koksik2700 Co? Czy Ty mi chcesz powiedzieć że nie ma różnicy czy zaczynasz grać w danych rozgrywkach w wieku 17 czy w wieku 22 lat?
0
@TheNekro94 W przypadku kogoś takiego jak Leo czy Ronaldo. Mbappe czy Haaland. Nie ma znaczenia.
1
@koksik2700 A co to za podwójne standardy? W przypadku Leo nie ma znaczenia, a w przypadku Lewego już tak? Gdyby Lewy był wychowankiem Borussi to potrzebował by o wiele więcej meczów do zdybycia tych 80 goli, bo po prostu był słabszy i grałby na początku tylko ogony.
0
@TheNekro94 Na początku był słabszy, a jednocześnie nie grał w tak dobrej ekipie, a mimo to i tak wykręcił lepsze liczby niż ta dwójka.