- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2061 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2061 Culés
1
Jeśli chodzi o Xaviego, oczekuję na pierwsze efekty pracy od meczu z Elche (okolice 19 grudnia). Chodzi mi tutaj o jasną koncepcję gry, dominujący ład na boisku z momentami łamania schematów, zaangażowanie, intensywność i wyniki. Oczywiście na te ostatnie kryterium można poczekać jeszcze dłużej, natomiast miesiąc pracy to już sporo czasu.
@Rewolucja123 czy będziesz w stanie analizować progres gry zespołu Xaviego z meczu na mecz? Fajnie byłoby porównać po takim miesiącu jak zmieniła się ekipa Generała.
0
@Katalonbar jeśli nie będzie np dembele i fatiego będzie kombinowanie a nie to jak by chciał grać
0
@Borneo Xavi ustawiał 343 bez typowych skrzydłowych
0
@Survier ale na Dembele ma swój plan i jest dla niego kluczowy i generalnie jak wchodzi Fati i Dembele to barca staje się innym zespołem.Bez tych ludzi z tym składem zespół ma problem.Nawet jak myślisz. O kimś z barcy B to musi mieć czas.Ale tych 2 jest kluczowych.Na razie to oczekuję od wprowadzonych zmian czyli jedzenie przyg fizyczne, zmiany na siłowni i lekarzy że kontuzji będzie mniej.Za nim wrócą na boisko to ze 2 miesiące miną.Też pewnie muszą pograć aby na wysokie obroty wejść.Ter stegen po 2 operacjach jest słabszym zawodnikiem.Np Bramkarz Bayernu po kontuzji i operacji ponad rok był bez formy i był niesmak że jest pierwszym bramkarzem niemiec.Takie rzeczy się zdażają.Mam nadzieję że poprawa nastąpi w kontekście kontuzji.Przy ciągłej grze poziom zespołu wzrośnie.To jest proces same ustawienie nie gra.Wykonawcy muszą być fizycznie przygotowani i zdrowi.Dzięki temu mieć ciągłość gry.