- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
0
To co, już nie FIAmilton? Czy podwójne standardy dalej obowiązują, tylko ta kara to zasłona dymna xD po co było tak się pluć, wystarczyło poczekać na decyzję...
5
@Allbi Przecież głównie na tym polega ich `znajomość` na F1 xD
9
@Allbi to, że raz a kiedy podejmą prawidłowe decyzje nie znaczy, że w przeszłości nie było faworyzowania - jak np. wyciąganie bolidu dźwigiem ze żwiru.
2
@Allbi w końcu się nie skompromitowali.
@mekston albo 40-sekundowe VSC podczas pit stopu Hamiltona xD
1
@mekston no przecież pierwszy raz w historii podjęli prawidłową decyzje... a bo słuchaj 7 lat i 3 miesiące temu to pomogli to tera też pomogą, myślisz czemu tak długo obradują!!!!1! żałosne było to skomlenie cały dzień.
1
@Allbi patrząc jakie Merc kary dostawał w tym sezonie (Bottas, Hamilton) to powiedziałbym uzasadnione były obawy o decyzje FIA.
Szczególnie, że Mercedes poszedł w żałosną linię obrony.
3
@hayek doskonale to widać komentarz pod moim, to nie fani Maxa, to po prostu antyfani Lewisa :) casus bycia długi czas na szczycie.
1
@Allbi Ale o co ci chodzi xD FIA nie miała absolutnie innego wyjścia a i tak podejmowali dość prostą decyzje w 20 godzin. Przeprowadzenie badania luki w skrzydle zajmuje mniej niż minutę, bo się po prostu próbuje przepchnąć 85mm kółko przez skrzydło i jeżeli przejdzie to obligatoryjne DSQ a oni nie wiadomo po co przez 20 godzin obradowali, czy Verstappen palcem nie uszkodził elementu, za który normalnie auto jest ciągane a podczas wyścigu przyjmuje na siebie obciążenie setki kilogramów powietrza. Z prostej sprawy rutynowego badania zrobili zagadnienie na prawie dobę, szukając najmniejszych detali rzeczy oczywistej jak wynik standardowego testu, wzięli ujęcia z kilkunastu kamer czy aby Verstappen na pewno nie ma tytanowych palców i podjęli jedyną możliwą decyzje, bo jakby próbowali czegokolwiek to by masakrycznie stracili wizerunkowo a i tak przegraliby przed trybunałem jakby się RBR odwołało.
Gdyby to był inny samochód, to by dostał DSQ jeszcze wczoraj, jak zrobili z Vettelem, gdzie Aston dostał DSQ za paliwo a potem mogli się najwyżej odwoływać i udowadniać, że przez awarię pomiar jest fałszywy.
0
@Tasde ale co Ciebie czy innych boli czas podejmowania decyzji, skoro ostatecznie decyzja została podjęta słuszna? Wow.