- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
3
Ciekawi mnie bardzo, jak Xavi nasz środek sobie poukłada? Fajnie jakbyśmy właśnie tę trójkę mogli zobaczyć razem na boisku w jakimś meczu. Mam nadzieję, że trener faktycznie będzie stawiał na tych, którzy prezentują najwyższą formę i nie będzie się kierował tym, że ktoś ma duże nazwisko, albo przyszedł za dużą kasę lub też jest kolegą z boiska.
1
@Pilka_jest_okragla No fajnie, w jakimś sparingu ale PK bo wystawić środek pola z 3 nastolatków, nie ważne jak świetnych to jednak trochę niepoważne. Oni potrzebują obok siebie doświadczonych zawodników którzy będa ich asekurować, robić miejsce i pomagać się ustawiać.
1
@Pilka_jest_okragla za 2-3 lata będziemy mieć najlepsza pomoc na świecie. Może iniesta-xavi-busquets nie przebiją, ale ckm czy obecna pomoc city już na pewno.
0
@Djzordon
Uważasz, że Gavi-Pedri-Nico przebija w 2-3 Casemiro-Kroosa-Modrica w ich prime? Jesteś niepoważny,ale zwyczajnie piszesz w ten sposób, bo to pomoc Realu, którego szczerze nienawidzisz...
1
@AmigoBlancos casemiro modric i Kroos w swoim prime to już byli a napisał że za 2-3 "lata pomoc Barcy będzie najlepsza na świecie a nie lepsza od prime pomocy realu , logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
@Xxxbarca4ever
Wiesz można to rozumiem tak jak Ty to przedstawiłeś. Jednak obawiam się, że w odniesieniu do moich słów. Myśli, że przebija za 2-3 lata CKM w ich prime. Ale mogę się mylić. Kwestia interpretacji.
0
@Xxxbarca4ever Nie, chodziło mu o całokształt. Za 2-3 lata K i M będą na emeryturze więc ciężko się do nich odnosić :D