- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1489 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1489 Culés
1
Chyb a z przyczyn technicznych pewien użytkownik @Momals11 usunął przed sekundą swój własny post. Pewnie missclick, więc wrzucę go za niego, gdyż jak napisał uznał go za 'interesujący'. Napisał, że przemowa motywująca Ronaldo na temat Portugalii ma mniej lajków niż post Messiego ze zdjęciem Antonelli. I TO MIMO, ŻE MESSI MA 80 MLN MNIEJ OBSERWUJĄCYCH!!! Tak jak na wstępie pisałem sam użytkownik dodał od siebie, że "to interesujące". Nie uważacie, że to interesujące???????? xDDDDDDDDD
7
@masq jak zeszłoroczny śnieg tak interesujące
0
@masq A może się przekonał, że to wcale nie jest interesujące, ale ty tego jeszcze nie wiesz i zaraz usuniesz też XD
0
@Norkusik Serio? Coś takiego nie uważasz za interesujące? O_O Szok.
0
@masq Przemowa Ronaldo nie ma cycków i fajnego tyłeczka.
0
@masq I ten post zasługuje żebyś go tutaj cytował? Nie za mało tych xDDDD?
10
@masq kurde, nie napisałeś, że 15 lat temu byłeś tu redaktorem i Twoje posty miały po 200 herbów i prawię Cię nie poznałem. Ale na szczęście xDDDDD uratowało sytuację :]
0
@arasz1819 też bym Cię nie poznał, ale avatar mi przypomina, że uwielbiasz holenderskich trenerów w tym Koemana :D
@10LionelMessi10 po prostu doszliśmy do momentu, gdzie @Momals11 zaczął się wstydzić swoich własnych postów ^^ Choć osobiście uważam to za jakiś progres ^^
1
@arasz1819 ale daj mu się nacieszyć :D chłop źle zrozumiał mój post (problemy z czytaniem ze zrozumieniem) chociaż pan powyżej zrozumiał... i teraz były redaktor zlomuje samego siebie pisząc takie wpisy :D
1
@masq Zgadza się.
0
@Momals11 A co to się stało, że usuwamy własne posty? :)))))