- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
3
Czemu gość nie skręca?
5
@Allbi On tu powinien kare dostać @mekston
2
@Allbi na Hamiltona już sypałyby się gromy i wyzwiska, a sędziowie zwyczajnie boją się dawać karę w takim momencie mistrzostw, bo pojawiłyby się głosy, że wypaczają wynik/psują emocje
1
@Verema już się pojawiają, tylko w drugą stronę :) mam nadzieję, że podejmą dobrą decyzję, bo Masi tymi wypowiedziami się ostro skompromitował... podejmować decyzję bez onboardu, kpina.
0
@Encore Enkor do tej pory jak sedziowie podejmowali decyzje to uwazales ich za wyrocznie - patrz Silverstone. Teraz zmiana w podejsciu?
0
@Encore co z Mercedesem co „tytul chce wywalczyc na torze”?
A co do tej kwestii w trakcie wyscigu mogli rozwazyc kare 5 sekund - ale teraz to byloby niepowazne.
0
@mekston Nie mogli rozważyć Mekstonie tylko powinna być
0
@Encore na Silverstone powinno być stop-go dla Hamiltona, a Bottas za swój start na Węgrzech powinien dostać start z końca stawki w kolejnym wyścigu.
Jeśli rozpatrujemy to w kategoriach tamtych decyzji to tutaj nie powinno być kary.
0
@mekston Tak aczkolwiek nie możemy naprawiać błąd błędem
0
@Encore tylko mówimy tutaj o dwóch zawodnikach co walczą o tytuł - w takiej sytuacji lepiej tak niż faworyzować jednego.
Jeśli w trakcie sezonu mieliby podjąć kilka decyzji i te błędne na korzyść Lewisa, a te dobre też na korzyść Lewisa to byłaby jazda po całości.
To jest bardzo specyficzny sport - w którym z góry w walce o tytuł może się liczyć od 1 do 4 kierowców (max, z czego realnie 4 to się liczyło w 2012 r.), a najczęściej 1 może 2.