- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 980 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 980 Culés
0
No to nie zobaczymy takich topowych napastników jak Suarez, Cavani czy Lewandowski na mundialu, szkoda :)
0
@Kondziubarca Haaland również
1
@Kondziubarca Urugwaj jeszcze 4 mecze ma do rozegrania.
1
@Kondziubarca inaczej:) Suarez i Cavani mają jeszcze 4 mecze do rozegrania. A ciasno w tabeli. Naromiast na pewno nie bedzie Aubameyanga i Hallera
0
@Janiama A własnie Haaland, Norwegia sobie sama też te eliminacje zepsuła..
0
@escarabajo WKS już nie ma szans?
2
@escarabajo @Janiama Haller i Haaland to akurat nic. Auba w sumie tez. Nigdy na mundialu nie był, jednak gra dla Gabonu daje małe szanse na to.
Lewy, Cavani i Suarez to stare wygi i uznane marki. Dla nich byłby to ostatni Mundial zapewne. Jeszcze dwóch Urusów grało na 3 Mundialach i ten w Katarze może być 4
1
@Pawel13sz nie ma już szans, awansował Kamerun z ich grupy do dalszej fazy
1
@Pawel13sz w dzisiejszym meczu o wszystko przegrali z Kamerunem. Jutro podsumowanie Eliminacji Afryki:) jakby Cię interesowało;)
@DaPidejpi mowa była o „topowych napastnikach” a nie topowych kadrach:) a Auba i Haller takimi są:)
0
@escarabajo To oznacz jakby co.
0
@escarabajo Haller topowy? Moim zdaniem nie. Auba się bardziej do tego łapie, ale jednak to już nie ten sam Pierre co w BVB i do 2 lat wstecz
0
@Pawel13sz ok.
@DaPidejpi Haller daje sobie radę. Ładuje w lidze, ładuje w LM, oby więcej:)
0
@escarabajo wiadomo, ale jednak ja bym powiedział, ze to mocniejszy średniak. Bliżej do dobrego, ale jednak nie topka