- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
0
Opłaca się teraz składać PC czy lepiej gotowy kupić? Np.:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-acer-predator-orion-3000-po3-630-i5-11400f-16gb-1tb-rtx3060-w10hgml
2
@dzefrej234 złożyć samemu albo przez kogoś kto się na tym zna, składaki maja zawyżone ceny i nie opłaca się ich brac
0
@messiiiiik właśnie czekam aż wyśle mi gościu oferty który składał mi obecny PC. Wtedy porównam ceny.
0
@dzefrej234 lepiej poskladaj i nie kupuj gotowca Bo przeplacisz bardzo
0
@dzefrej234 jak już chcesz gotowca kupować to zerknij na stronę hard-pc, albo napisz do nich o poradę/jakaś propozycję zestawu. Chłopaki znają się na robocie, wszystko Ci elegancko złożą i poinstalują jeśli będziesz chciał, a i kasy z Ciebie nie zedrą.
0
@dzefrej234 nie opłaca się ani to ani to. Zaraz będą premiery DDR 5,pojawi się ich coraz więcej na rynku znacznie szybszego standardu RAMu. A żeby go obsłużyć, no to będzie potrzebna specjalna płyta główna. Jeśli możesz się wstrzymać to poczekaj do wiosny i wtedy postaraj się złożyć coś samemu.
0
@Pressinho tak ale ich ceny pewnie znacznie przekroczą mój budżet :D
2
@dzefrej234 Niekoniecznie a mimo wszystko warto poczekać na DDR5
0
@MysticCat zależy mi na teraz bo to ma być prezent na Mikołaja :D.
0
@dzefrej234 Ajajaj, to poproś o gotówkę na Mikołaja i przechowaj ja do wiosny. Do tego czasu dozbieraj jeszcze trochę i złożysz sobie kosę :)
0
@MysticCat to nie dla mnie byku, w tym sęk ;D
0
@dzefrej234 proszę mow wszystko ale nie mow do mnie „byku” bo to mi śmierdzi gimbaza :D
0
@MysticCat gimnazjum to ja kilka lat temu skończyłem. Byku ;D. Jak gość który składał mi obecny pc podeśle mi oferty to wyślę Ci na PW i zerkniesz.
0
@dzefrej234 Nie znam się na tym na tyle aby doradzać przy zakupie sprzętu, po prostu doradzam żeby poczekać na DDR5 bo to będzie kolejny krok milowy dla komputerów i głupio pol roku po zakupie nowej jednostki być od razu do tylu :)