- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
5
Ousmane kumplu, stałem się chyba Twym bratem. Nie grałem ponad miesiąc w piłkę przez kontuzję stopy, jeden trening, jedna gierka - stopa spuchnięta od nowa. Chyba to kibicowanie Barcy nie jest przypadkowe :D
4
@Oskar00 Ja dlatego nie gram już w piłkę jedna poważną kontuzją któreś z rzędu L4 i stracił bym pracę a już miałem przez piłkę zerwane wiązadła i stłuczona rzepkę.
3
@Oskar00 Mes que un club
5
@Oskar00 Jeszcze tylko miliony na konto i mozesz odpalać Fortnite.
2
@koksik2700 Chyba zostanę jednak przy Fifce :D
@Kwiatek67 No po zerwaniu więzadeł się nie dziwię, że średnia już ochoty do gry. Perfidna i łatwa do odnowienia kontuzja, jak się nie gra profesjonalnie to lepiej odpuścić.
1
@Kwiatek67 za L4 chcą Cie wyrzucić?
0
@jeyx77x Wynajmuje mieszkanie a za L4 jest 80% płacone plus brak premii to główny powód może z tym wywaleniem z pracy przesadziłem ale no nie wiem czy jeśli bym często brał to by przedłużyli ze mną w przyszłości umowę.
1
@Kwiatek67 Ja mam zawsze strach paniczny o więzadła.. Nauczyłem się już odstawiać nogę i trochę odpuszczać w nie których sytuacjach .. No i to właśnie ze względu na prace bo poważna kontuzja eliminuje moja robotę..
1
@Oskar00 znam to
Ja w wieku 15-18 więcej czasu spędziłem z kulami niż z piłka przy nodze ( tego czasu z piłka praktycznie nie było xD)
Teraz jak gram to zawsze na pół gwizdka byle sb krzywdy nie zrobić xd
0
@Kwiatek67 jak będziesz miał stała umowę to luźna guma? W tedy za takie rzeczy jak więzadła nikt Cię nie wyrzuci