- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
0
Czy jeśli nie wyjdziemy z grupy LM to waszym zdaniem wygrana LE będzie sukcesem ?
23
@Mixtape Oczywiście że tak
6
@Mixtape na pewno obowiązkiem
0
@Mixtape na pewno nie porażką
1
@Mixtape W LE będzie kilka mocny ekip: BVB, Atletico/Milan, Lipsk, Atalanta/Villarreal, zależy też jaką byśmy mieli drabinkę
0
@Mixtape Oczywiście że tak bo obecnie to będzie bardzo trudne zadanie
1
@Mixtape A niby czym będzie? Jeśli odpadniemy z LM to za sprawą Benfiki, a tam są równie dobre drużyny, jak nie lepsze.
2
@Mixtape Nie, sama gra w LE dla takiego klubu jak Barcelona to wstyd.
0
@maroon spokojnie chciałem opinie tylko poznać użytkowników ;)
2
@Pawlak1992 czemu wstyd ? Siegnelismy dna i wracamy do poczatku wieku gdzie sukcesem bylo zalapanie sie kwalifkacji LM
2
@Mixtape dla mnie sama gra w LE dla klubu takiego jak Barcelona to kompromitacja.
0
@Tomek54321 I mam się cieszyć z tego powodu?
0
@Pawlak1992 oczywiscie ze nie... nawet tego nie napisalem.. tylko dąże do tego ze przez fatalne rządy wracamy do punktu "A" i cofnelismy sie bardzo w rozwoju ze tak powiem. Ciekawi mnie to czy Barca ruszy z tego gowna i wroci, czy jednak bedzie to droga krzyzowa... patrzac ogolnie na gre (obecnie) to nie wyglada ona zle, brakuje siły w ataku i tych nieszczesnych goli... patrzac jakie mielismy kiedys tria w ataku (REM, MEH, MSN) to teraz naprawde wyglada to blado, a zeby sciagnac topowych napadziorow co wykanczali by akcje bedzie bardzo trudno bo za takowych trzeba zaplacic, a kasy brak. I ciekawi mnie to ile to potrwa, bo patrzac na to jakie hajsy sa pompowane w topowe kluby to moze nam byc bardzo ciezko zeby im w najblizszych latach dorownac... potencjal w kadrze jest, tylko trzeba patrzec na to ze o ile mlodzi teraz forme maja to niewiadomo jak bedzie za miesiac czy 2 bo mlodzi napewno beda mieli wahania formy...