- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
1
Dembele
Trzeba usiąść z gościem i otwarcie pogadać,dać czas do końca roku na podjęcie decyzji. Jeśli chce odejść to wystawić w zimie na rynek,sprzeda się to ok, jak nie to trybuny do końca sezonu.Barca musi być twarda i pokazać że teraz się nie cacka. Demir, Abde i inni chętnie wezmą jego minuty.
6
@konajoncek a czemu trybuny? Tego właśnie nie rozumie w niektórych przypadkach. Takiego Dembele powinnismy wykorzystać na maxa przez te pół roku. Po pierwsze ciagle byśmy mu płacili, a po drugie on by chciał jak najlepiej pokazać się nowemu pracodawcy. A jak by się połamał to cóż zycie.
0
@rafik300010 Odejdzie za darmo w lato.
2
@rafik300010 Też właśnie nie rozumiem tego podejścia. Jeżeli jest w stanie nam pomóc zakwalifikować się do ligi mistrzów, to nie ma co wysyłać go tam, tylko wycisnąć z nim na pokładzie wszystko co najlepsze
Ale co z tego, że odjedzie za darmo? Tylko dlatego ma nie grać zawodnik, który jest w stanie nam dać bardzo dużo na boisku w tym trudnym okresie?
0
@konajoncek I co z tego? Niech gra jak mamy mu płacić do tego czerwca jeszcze.
0
@Kondziubarca Żeby dać przykłada dla innych że takie zachowania jak Dembele nie będą akceptowane. Gość w Barcy nie pokazał nic, klub go wspierał,leczył, pomagał wracać po kontuzjach a teraz ma mu pomóc się odbudować dla kogoś... Przez tyle lat nam nie pomógł, a teraz ma być zbawieniem, no ludzie. Dajmy szanse tym co chcą ja wykorzystywać
0
@rafik300010 Dokladnie, żyłowac do końca ile się uda.
0
@konajoncek Jak pogadać? Przecież nie zna hiszpańskiego?
1
@rafik300010 ławka to kara, pół roku bez gry już nie jednemu kończyło karierę a w dodatku trzeba tworzyć zespół bez niego
0
@jeyx77x ale co nam to da? Płacić i tak mu musimy, odejść i tak może odejść za darmo. Jeżeli przez te pół roku ma nam dać ok 10 goli i ok 5 asyst i przez to coś ugramy to niech gra a później krzyż na drogę.