- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
31
Ależ wszyscy nienawidzą Barcelony. Boli ich nadal to co było 10 lat temu i przez to musieli przestawić cały europejski futbol żeby zdetronizować tiki take. Teraz ból bo Messi zdobył złota piłkę a przecież był w Barcelonie. Nie mogę się już doczekać jak ogarną to wszystko w klubie i znowu wszyscy będą błagać na kolanach żeby skończyło się tylko na manicie. Visca El Barca!
0
@BombowiecKrawczyk Koniec końców im się udało nas zdetronizować i co gorsza, brutalnie nas poskładali potem...
1
@Sau_Ron Ale to Ty dzwonisz. Gdzie ja napisałem ze się nie udało?
0
@BombowiecKrawczyk Ale to Ty dzwonisz. Gdzie ja napisałem, że Ty uważasz, że się udało?
0
@Sau_Ron No to mialo taki wydźwięk jakbyś miał do mnie pretensje
0
@BombowiecKrawczyk Nie, nie mam do Ciebie pretensji.
2
@BombowiecKrawczyk Nic nikogo nie boli, przestań płakać. Nie żyj przeszłością, Barca była genialna, ale liczy się co jest teraz. Jak Real rok temu przegrywał z Szachtarem i była możliwość też grania w Lidze Europy to też się wszyscy śmiali i media szydziły z Realu. Trochę poczekasz z tym ogarnianiem się bo jak widać lidera brak, a manitke to może strzelicie jakiemuś trzecioligowemu zespołowi. Trochę pokory, bo widzę, że tutaj większość kibiców Barcleony normalna tylko Ty jakiś inny od nich. Weź tu przykład od niektórych. ;)
0
@Sau_Ron w takim razie cieszę się bardzo :D
2
@AmadiRM przecież ta cała nienawiść jest tylko dlatego ze była najlepsza na świecie i niepokonana. To ja zyje przeszłością? Ciebie widać do tej pory boli
0
@BombowiecKrawczyk XDD szkoda gadać
0
@AmadiRM wez zmień forum lepiej XD