- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
5
Trzeba być cierpliwym i wierzyć w to, że Xavi za jakiś czas odmieni zespół. Wcale nie mamy tragicznej kadry. Jest to drużyna na Top 4 La Liga i w przyszłości na awans z fazy grupowej LM. Mamy wiele talentów. Potrzebna jest restrukturyzacja kadry, odciążenie budżetu płacowego, a ta zajmie przynajmniej sezon. I trener powinien zastanowić się nad zmianą taktyki, bo ta nie pasuje do aktualnych piłkarzy. Przecież Depay, de Jong, Dest, Busquets, Pedri dobrze spisują się w reprezentacjach. Tutaj chodzi o przydział ról i ogólny zarys poczynań ekipy na boisku. Jeśli ta jest nieprzystosowana do tzw. tiki-taki, należy reformować system pod kadrę. No i niedługo wróci Braithwaite!
0
@Cochise Martin jak Martin, ale wróci Fati a potem Pedri.
0
@Cochise w klubie powiedzialbym ze Ci pilkarze rowniez spisuja sie dobrze, natomiast jako zespol gramy zle. Moim zdaniem dlatego, ze brakuje nam szybkich skrzydel. Skrzydla dla rownowagi sa potrzebne dwa. Tak jak dwa skrzydla ma samolot czy ptak. Nie wystarczy jeden Dembele czy Fati ktorzy na przemian od przeszlo roku sa ciagle konttuzjowani. Nie wystatczy jeden Alba ktory rowniez najlepsze lata ma za soba i nie ma przeciwwagi na drugim wahadle. Mozemy miec w kadrze 5 swietnych srodkowych pomocnikow, ale dopoki nie mamy dwoch dobrych skrzydel i wahadel dopoty srodek pola sam będzie bezradny. Mozna osobno pisac o grze w obronie, ale to chyba wiadomo. Poza Araujo nic nowego od wielu lat kompromitacji tej formacji, a mimo to dalej jest niezmienna.
0
@Cochise Topowi gracze w obronie - Araujo, w pomocy -..., a ataku-..., bramka stoi teraz pusta, nie, nie mamy tragicznej kadry,
nie ma co porównywać do kadry, jak masz 10 mocnych zawodników to łatwo się do nich dostosować mimo bycia przeciętnym, zespół złożony z przeciętniaków uwypukla indywidualne wady, idę o zakład, że w Bayernie to i Mingueza by dobrze wyglądał