- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
0
Powiedzmy, że Haaland, BVB, jego agenci i otoczenie zgadzają się na transfer do Barcy. Niezbędna do realizacji tego transferu okaże się sprzedaż ter Stegena, F. de Jonga, Desta i Dembele, a w miejsce sprzedanych piłkarzy możemy liczyć wyłącznie na zaciąg z La Masii. Wchodzicie w taki deal?
8
@Katalonbar tak.
0
@Katalonbar Nie, bo mi szkoda de Jonga.
Fajne pytanie ;)
0
@Katalonbar Nie, bo nie chcę Haalanda.
1
@Katalonbar I bierzemy darmowego Cavaniego i Pogbę po sezonie? dobra:)
@Kgorecki2500 chcesz:)
1
@Kgorecki2500 co ty taki przeciwny transferowi Haalanda?
0
@DaPidejpi Pensja 30 milionów nie zachęca :/
0
@Zoker a co on daje od x czasu ?? zrobił się przeciętny :/
1
@Katalonbar moim zdaniem, strasznie duże ryzyko, może być tak jak z Wernerem, ze w bundes super, a potem niewypał, albo na przykładzie Dembele u nas, nie ma co ładować znow całej kasy w jeden transfer
0
@Nhyz Niby tak a znowu jeden konkretny gracz daje więcej niż 8 szrotów
Tylko ryzyko zbyt wielkie żeby zmarnować całą mamone
0
@Katalonbar nie absolutnie nie a zaciąg można zawsze sobie wziąć z rezerw i też będzie git a będę miał 8 zawodników do gry a nie jednego
0
@Katalonbar oczywiście ze tak.
Za Ter Stegena jest Onana do wyciągnięcia za darmo.
Za Desta do wyciagnięcia za darmo jest Mazraoui.
Za De Jonga nikt nie musi przychodzić, ewentualnie powrot Simmonsa z PSG.
No i Dembele... cóż, trzeba liczyć na to ze Fati przestanie się kontuzjowac.
0
@Katalonbar sprzedać ich wszystkich brać Hallanda i Onane gorszy od Stegena nie będzie a reszta się jakoś ułoży :)