- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
5
Boli mnie to, że @Rewolucja123 otwierał nam oczy tyle czasu, a dopiero dziś dostrzegamy ile ma braków De Jong.
W momencie kiedy jego jedynym zadaniem było transportować piłkę do przodu było w porządku i przyzwoicie i z perspektywą. Teraz minął czas stare błędy zostały a nic nowego Frankie nie umie.
0
@jeyx77x Nie doceniałem @Rewolucja123
3
@jeyx77x Ale to @pax wam otwierał oczy. ;D Ja tam zacząłem odkąd analizy robiłem, tylko w porównaniu do @pax, to ja napieprzałem po równi, pisałem kilka komentarzy dziennie na kilka tematów, widziałem coś, tłumaczyłem. Sam zaczynałem różne itd. A o Frenkiem, to trafiałem nie raz do gorących.
3
@jeyx77x @Rewolucja123 ballon 'dor
0
@Encore Oby, oby.
0
@jeyx77x gdyby nie hejt pseudoanalizatorów to Frenkie by teraz siedział przy stole z Messim ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@jeyx77x Akurat Rewolucja często bredził na temat De Jonga. Teraz jak Holender obniżył loty, to niby ma rację.
0
@Rewolucja123 nie pyskuj bo nadal na moje zeszlotygodniowe pytania nie odpowiedziałeś!
Generalnie mieliście w tedy ziarno prawdy. Ja uważałem że Koeman oczekuje od niego innych rzeczy i patrzyłem na niego jak na pilkarza który ma zająć się bieganiem w środku, pomocą Leo, przeciągnięciem do przodu. Wy chcieliście i oczekiwaliscie więcej, trochę nie chciałem tego widzieć tak jak wad. Od odejścia Leo wszystko stało się bardzo jasne i patrzę na parę rzeczy w naszej drużynie z innej strony. Wasze chłodne spojrzenie mi trochę w tym pomogło;)
0
@daniel32778 teraz nikt nie maskuje jego błędów, sam powinien iść do przodu i robić nowe rzeczy, tymczasem De Jong od zimy stoi w miejscu
0
@jeyx77x Nie miałem jak odpowiedzieć, bo usunęli dyskusję. :c