- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2042 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2042 Culés
1
Dana White patrzy z zazdrością na Soldicia.
TOP 3 MMA Świata moim zdaniem.
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@FC1899Barca Przecież Soldic to nawet nie byłby top 15 średniej w UFC xD
1
@FC1899Barca
Raz, że facet by w UFC nie przeszedł testów antydopingowych, a dwa że jest młody i mocny ale tam takich zawodników jest wielu, naprawdę oglądam UFC od lat i takich Soldiciow widziałem w tej wadze conajmniej 10.
0
@Kubix93 Pokaż drugiego takiego gościa z takim atletyzmem i ekspolzywnoscia XD
0
@Kubix93 Kto tam teraz sobie radzi w tym UFC? Nie śledze dlatego pytam :)
3
@Kusco15 Kamaru Usman. Colby, Burns, Khazmat by ubli Soldica na ten moment moim zdaniem, chociaz nie powiem ze czekam na ten moment kiedy on w koncu zdecyduje sie na kontrakt w UFC. Tylko najpierw rok przerwy zeby wyczyscic organizm xd
0
@Kusco15 trenuje MMA od parunastu ładnych lat, sparowałem ostatnio z facetem który stoczył kilkanaście walk w UFC i ze swojego doświadczenia i z jego słów wiem, że to jest mega przeskok umiejętności między tymi federacjami. Nie umniejszam nic Soldiciowi, bo chłopak ma siłę, widać też że ma kontrolę nad tym co robi i jest młody jak na zawodnika ale Usman czy Burns składają chłopa w tym momencie w ciągu dwóch rund.
1
@pauletaa przede wszystkim Usman, ale jest też kilku innych chłopaków którzy składają Soldicia w 2-3 rundy. Ale Soldic jebniecie ma konkretne, nie można mu odmówić :)
0
@Kubix93 Człowieku on pokonał Amonosova o czym ty bredzisz z całym szacunkiem
0
@Kusco15 Mam nadzieję, że Soldic pójdzie do UFC, bo umiejętność odmówić mu nie można i wtedy wytłumaczę Ci czym się różnią te federacje, bo z tego co pamiętam jesteś ekspertem od boksu i ostatnio zostałeś mocno zweryfikowany :)
0
@Kubix93 Nie zostałem zweryfikować jakbyś umiał czytać. To poczekajmy