- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
2
Co myślicie o takim składzie? ;D
Garcia, Pique, Lenglet
Busi
Nico, Gavi, Pedri
Dembele, Frenkie, Abde
0
@Rewolucja123 Franek fałszywa 9 czy wchodzący z drugiej linii?
10
@Rewolucja123 bez Araujo to do wywalenia.
1
@FafitFCB Fałszywa 9. Chociaż myślałem nad jakimś pomocnikiem jeszcze. ;d
@SamuraJack To ma być dominacja, 90% posiadania piłki.
0
@Rewolucja123 Za Lengleta Araujo i na 9 Jutlgà
0
@Rewolucja123 Mam dość grania 4 pomocników, a co dopiero 5.
2
@Kgorecki2500 To ma być 90% posiadania piłki. :)
@kamilop A ja nie. Ja lubię oglądać pomocników.
1
@Rewolucja123 Taka dominacja, ze jak stracimy piłkę, to tylko Araujo jest wystarczająco szybki i silny, żeby próbować ratować. Piqué z Garcia nie zdążą nawet butów zawiązać, a Lenglet się o sznurówki wywróci.
0
@Mr8lack Taki jest zamysł. ;D
0
@Rewolucja123
ogólnie czy na Sevillę?
0
@Rewolucja123 Takich jak Gavi, to ok. Ale w tym składzie jest 2 pomocników box2box i bardzo asekuracyjny Pedri. Dzisiaj się już tak nie gra, a to że w składzie jest 5 pomocników, nie oznacza że będzie to jakakolwiek dominacja. Bayern czasami gra 2 pomocnikami, i spójrz jak dominują na boisku. PS. Poza tym kto miałby strzelać tutaj bramki?
0
@pax Ogólnie oczywiście.
0
@kamilop Jest 2 box2box, a także 2 rozgrywających oraz pracuś. Do tego 5 zawodników dobrze gra z piłką przy nodze.
0
@Rewolucja123 Frenkie umie się bardzo dobrze utrzymywać przy piłce więc na tej pozycji to ogromny plus ale mam wątpliwości czy by dobrze uruchamiał nasze skrzydła.
0
@Roobo Pedri, Busi, Frenkie, Nico, Gavi. Każdy świetnie utrzymuje piłkę, Pedri i Busi do tego najlepiej rozgrywają.
0
@Rewolucja123 myślę że jedna strzelona bramka na mecz to byłoby marzenie przy takim ustawieniu