- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
15
Dembele przedłuży kontrakt o 5 lat
Gracz zgodził się obniżyć pensje
W przyszłym tygodniu klub potwierdzi
https://x.com/albert_roge/status/1474004231053062162
0
@Grubson06 dziwne miały być 2 lata
9
@Grubson06 To najlepszy zawowdnik Barcelony z ataku więc spoko
0
@Grubson06 I bardzo dobrze, szkoda byłoby go teraz tracić za darmo.
0
@Encore Fati imo lepszy
3
@Encore Ale nie na 5 lat xDD Znowu nie będą potrafili pozbyć się chłopa jak będzie bezużyteczny. Wystarczy, że teraz mamy problem z Umtitim.
1
@masq Jak zagra kilka meczy z rzędu to zobaczymy
1
@4drian0 Zatrudni się go do robienia hot dogów czy coś
0
@Encore to samo można o Dembele powiedzieć :D Fati daje więcej konkretów
3
@masq Ansu na pewno ma lepsze wykończenie, Dembele jest za to lepszy w grze 1v1 czy nawet 1v2.
Gdyby tak połączyć najlepsze cechy tych dwóch gości to byśmy widzieli piłkarza na poziomie prime Leo Messiego :D
2
@masq Fati ma lepsze wykończenie ale szybkośc,drybling i ogólnie stwarzanie przewagi według mnie dla Dembouza
0
@Grubson06 Nie no 5 lat to przesada biorąc pod uwagę jak często jest niedostępny, nawet jak obniży pensję to nie będzie to raczej na plus, ale obym się mylił
1
@Yoshi94 Nie no trochę Cię poniosło, gdzie drybling i wykończenie tych panów porównywać do prime Messiego xD
1
@Encore Fati ma imo więcej sprytu
@Yoshi94 odleciałes trochę xD
0
@Yoshi94 Messi ma lepsze wykończenie niż Fati i lepszy drybling niż Dembele. Jak ci wyszeł z tego Messi i to prime?
0
@Mario96w @masq @LUPR no poniosło mnie z tym prime Messiego. Ale na pewno wyszedłby lepszy piłkarz niż aktualny Leo :D
0
@Yoshi94 wiesz co do stworzenia lepszego piłkarza niż aktualnie Messi to ogólnie niewiele trzeba ^^
0
@Grubson06 O jejuniu. 5 lat męczarni z Dembele bo pewnie nikt go nie kupi.