- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Ja nie rozumiem.... Jaki jest sens wybierania na trenera kadry gościa, który nagle po "kilku" meczach ma podpisać kontrakt z uwaga... nie Barcelona, nie Realem tylko jakaś brazylijska ekipą.... Po co robić kontrakt takiemu zagranicznemu trenerowi.... Szkoda hajsu PZPN ... Nie lepiej wziąć jakiegoś polskiego trenera....
3
@Pawci023x Polscy trenerzy zazwyczaj znosili jajo w repce
1
@Pawci023x Z tego samego powodu, z jakiego zwolnili Brzęczka pare miesięcy przed Euro...po prostu Boniek to kretyn.
8
@norbi77 Lewy zwolnił Brzeczka ale nikt nie chce o tym mówić
3
@Encore terrorysta z Warszawy
0
@Encore Podobno tak, ale oficjalnie "podziękował" mu Zibi :)
0
@Encore ja rozumiem ale to znowu koszta i nie wiadomo ile właśnie za rozwiązanie umowy ... A trener polski by mniej wziął i myślę że gorzej by nie było ( sosua dał szansę kilku młodym ale też nie dostrzegł wielu jak Szymańskiego , Kamińskiego )
0
@Pawci023x Ale o co chodzi z tymi kosztami? Twoje pieniadze?
Przeciez oni na boku taka kase gola, ze glowa mala.
0
@Pawci023x Generalnie polscy trenerzy nie są poukładani taktycznie .Taktyka trenerów pochodzi z lat 90 zero nowinek a który z polskich trenerów popracował w jednym klubie minimum 2 lata z sukcesami?Także nawet bym nie brał pod uwagę aby podpisać kontrakt z polskim trenerem.Sousa nic nie osiągnął z piłką klubową a co dopiero z jakąś reprezentacją.....Przykro mówić ale od Leo jakim był trenerem długo takiego nie będzie.On zaszczepił piłkarzom wiarę że mogą być lepsi a niestety Nawałka oraz Brzęczek wszystko zrównali z ziemią.Taktycznie leżymy jak Barcelona za czasów Valverde czy Setiena
0
@El dominatore po prostu chodzi mi że bez sensu dawać dużą kasę trenerwoi który nawet nie stawia na piłkarzy w formie (Szymański, Marcin Kamiński, ) wolę dac perspektywicznemu polskiemu trenerowi po za tym zagraniczni więcej biora
0
@ikar34 za nawalki był najlepszy okres kadry jaki pamiętam więc nie wiem co ty mówisz że zepsul...