- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
13
Najlepsi są teraz ci którzy są za ponownym zatrudnieniem Nawałki. Zastanawiam się jaki to rodzaj upośledzenia umysłowego? Już nie pamiętają niskich pressingów i ogólnie tego jak mu się po euro 2016 zupełnie odkleiło? Wymiary szafek, ustawienia stołów podczas posiłków, murawa zraszana przez lokalne OSP. A obecnie siedzi w domu bo się boi korona wirusa. Borek to chyba w ostatniej misji futbol zdradził o ile dobrze pamiętam. No sorry, ale moim zdaniem jeśli normalny człowiek boi się korona wirusa to się szczepi, przestrzega restrykcji sanitarnych i jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie, a nie boi się wyjść z domu. I teraz czytam że ludzie chcą powrotu Nawałki...
1
@kamilos1214 A kto ma prowadzić naszą kadrę według ciebie? Ziemniak?
1
@MesQueUnClub96 Juz wole ziemniaka niz Ciebie
0
@Rust_Cohle Ja jestem za dobry na naszą reprezentację i pokazałbym Kloppowi jak się stosuje gegenpressing.
2
@MesQueUnClub96 chyba temu u Ciebie w toalecie
0
@Rust_Cohle Skąd wiesz że mam toaletę? XD
3
@MesQueUnClub96 gdyby to ode mnie zależało to rozbiłbym bank na jakiegoś trenera i jego sztab, ale gościa (w odróżnieniu od Sousy), który z powodzeniem trenował już jakaś europejską reprezentację. I wynik baraży nie miałby wpływu na jego kadencję. Oczywiście za awans na mundial wpisać w kontrakt premie, ale ogólnie celem dłuższą współpraca. I jeszcze jeden warunek. Ktoś kto ma czyste papiery, a nie jak Sousa gdzie zostawiał syf w Bordeaux i innych miejscach gdzie trenował (bo poza Fiorentina to wszędzie syf zostawiał). Ktos kto nie tylko ładnie mówi i ładnie wygląda w garniturze, ale ma czyste papiery
0
@kamilos1214 najpierw chyba musieliby ten bank okraść.
0
@Marcin91fcb Podobno PZPN bogaty...