- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
1
Jeszcze wlazł w finale Euro na karne i spartolił...
1
@BorzyKrzys @Encore kolege Ci masakrują
1
@BorzyKrzys @Encore :)
4
@BorzyKrzys Płacić grubo za skrzydłowych BVB to przeważnie zły interes. Gotze, Pulisic, Dembele, Sancho. Wszystko rozczarowanie.
0
@BorzyKrzys Nawet nie najlepszy Anglik w Dortmundzie ostatnich lat, nawet nie najbardziej utalentowany skrzydłowy z Anglii w Dortmundzie ostatnich lat.
1
@MesQueUnClub96 Dodi nie pozwolilem ci mnie oznaczać
0
@Mr8lack Ocenie po sezonie
0
@BorzyKrzys Kto z piłkarzy United poza Bruno się w pełni sprawdza tak btw? Bo ja słyszę o tym Sancho ciągle jaki to niewypał, a oglądałem go w BVB i byłem pewny że to jest TOP, a w tym United niby taka wtopa... zastanawiam się jak tam Rashford, Pogba, Wan Bisaka, Maguire, Varane... Jakby spojrzeć to United ma 11 na Mistrza, a gra jak gra
0
@BorzyKrzys Sancho ma ogromny talent,szkoda że do Pepita nie trafił.
Śmiem twierdzić,iż u Josepa byłby kozakiem toatalnym