- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
0
Zagadka: Kto napisał ten komentarz?
Wy tak chwalicie tego Cuence a tak naprawdę on nic nam nie daje ... Może i jest dobrym piłkarzem ale dla mnie on nic nie pokazuje w meczach ... Próbuje sam wszystko robić i mu nie wychodzi , albo podaje do tyłu żeby nie zaliczyć straty ... Moim zdaniem Tello jest dużo bardziej kreatywny od niego , potrafi rozegrać piłkę , myśli na boisku i potrafi strzelać gole ... A teraz minusujcie za to że powiedziałem prawdę ...
Wygrany otrzymuje dozgonny szacun. Mogę podpowiedzieć, że musicie trochę popracować głową i powiązać pewne fakty. Daję wam czas do godziny 17.
1
@MesQueUnClub96 @wpwelement ;D
0
@Rewolucja123 Nie.
1
@MesQueUnClub96 @Woland10 < 3
1
@DaPidejpi Wtedy jeszcze nie miał konta.
1
@MesQueUnClub96 to albo @Rewolucja123 albo @Janiama
1
@DaPidejpi też obaj nie mieli.
0
@DaPidejpi Na pierwszy rzut oka rzeczywiście pomyślałem o @Rewolucja123, ale nie pasuje mi to, bo byłoby za łatwo. Po jego komentarzu można wykluczyć z 90% obecnych użytkowników, w pierwszej kolejności za pisownię, sposób budowania zdań, ale jestem za krótko, by dokładnie wiedzieć kogo brać pod uwagę. Pytanie tu jest jedno: kto używał A , B w taki sposób przecinków, zamiast A, B?
Komentarz usunięty
0
@gurales niestety nie :D
1
@MesQueUnClub96 Czy to jest osoba wciąż aktywna?
1
@MesQueUnClub96 @masq ?
1
@MesQueUnClub96 Ty
A no tak, ciebie na świecie jeszcze nie było jak były plusy i minusy.
0
@Sau_Ron Nie jest.
1
@MesQueUnClub96 ranger3120 ?
0
@maroon Nie xD Chodziło o to, że macie powiązać ten komentarz z tym, że JA zadaję tą zagadkę.
0
@Rewolucja123 o Ty zdrajco :D
0
@MesQueUnClub96 No i o kogo chodzi
1
@DaPidejpi o @DoDi
1
@MesQueUnClub96 xDD nudzi ci się xd