- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
30
Rudy ma czelność sobie śmieszkować jeszcze...
Za wybory Brzęczka i Sousy, gdzie przez to zaprzepaścił 3 lata w reprezentacji takich graczy jak Lewy, Krycha, Zielu, Milik, Glik czy Klich, to powinien co najmniej zamilczeć w tej kwestii...
7
@FC1899Barca Rudy za dużo piłek przyjął na główkę w młodości, trzeba być wyrozumiałym.
1
@FC1899Barca Przyjdzie ten wasz Nawałka i znowu będzie stawianie autokaru. Sousa chciał nam pokazać że inaczej można grać w piłkę i trzeba szukać trenera który będzie to kontynuował.
1
@Criss18Barca Tu nie chodzi o to o chciał pokazać.Tutaj chodzi o to jak postąpił, zachował się jak pajac. Zresztą pokazał moc jak gra się w piłkę.Wygrał 2 razy z San Marino, 2 razy z Andorą, raz z Albanią.Ładna ta jego piłka,taka...Nie za mocna. Najgorszy trener w histori. No może oprócz Bońka, ale ten był za krótko.
1
@Recha_0684 A czy czasami za Nawalki nie zostaliśmy uznani za najgorszą drużynę mundialu?
1
@Criss18Barca spoko, za magika z Portugalii na mundial w ogóle możemy nie pojechać, także nie będziemy najgorsi jak za Nawalki :)) siwy bajerant ma łeb. Nie jedz na mundial, to nie będziesz najgorszy :P
0
@ElTomas Gdyby miał w grupie za najmocniejsze drużyny Rumunię i wtedy słabą jeszcze Danię to też by pewnie awansował.
Ale Nawałka i Brzęczek dali koszyk jaki dali :)
1
@Recha_0684
2 razy z Albanią - 4:1 w Warszawie i 1:0 w Tiranie. Niewiele to zmienia, ale trzymajmy się faktów.
0
@Criss18Barca Ja ani słowa nie powiedziałem o Nawałce.Na Euro zrobił super wynik.Na MŚ była lipa i bardzo słabo.Ale jeśli mam oceniać całokształt jak i również styl, to Sousa może Nawałce nosić ręcznik...
0
@cata_luna Ok.pomyliłem się, ale tak jak mówisz.Niczego to nie zmienia.