- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
2
Przez długi czas myślałem, że stolica Australii jest Sydney a tu jednak jest to Canberra. Człowiek całe życie się uczy
1
@tomek8756 Zauważyłem, że z tą Australią to zdarza sie ludziom mylić stolice. Może to przez to, że IO w 2000r byly w Sydney, gdzie zazwyczaj to wydarzenie odbywa sie w stolicy danego kraju? ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Ja za małolata myślałem że Melbourne :P
0
@Ojciec5tkidzieci tak jak w Barcelonie :P
0
@Ojciec5tkidzieci Być może...mi Australia kojarzy się z tym "Sydney Open House*
https://lh3.googleusercontent.com/p/AF1QipMZS2nDQTd9ENuEBgUhxO61IhokrWKeQ-mXeEiQ=s1244-w750-h1244
0
@tomek8756 Niedługo będzie Belgrad
0
@kamilo0066 Własnie, Melbourne i Sydney, a każdy zapomina o Canberze.
@amanter Prawda. Tak samo LA w 84. Po 2000r kazde kolejne IO odbywaly sie juz w stolicy danego kraju. Jest jeszcze inny powod dlaczego tak moze być, że ludziom sie to myli. Swiatowa prognoza pogody w polskich stacjach. Przedstawiane sa stolice i w Hiszpanii pokazany jest Madryt. Za to w Australii najczesciej pokazywano Sydney. ;)
1
@tomek8756 podobnie ludzie myślą z Kanadą, większość myśli że Vancouver jest stolicą
1
@Ojciec5tkidzieci chyba nie do końca, Rio de Janeiro to stolica?
1
@FCB24 większość myśli że Toronto
0
@aldewir No tak. :D
Ok, czyli wrócmy do argumentu z mapka miast np. podczas prezentacji pogody na świecie, gdzie umieszcza sie najwieksze miasta - niekoniecznie stolice. Bo jesli chodzi o Brazylie stolica to chyba 5 miejsce pod wzgledem wielkości (zaludnienia).
1
@Ojciec5tkidzieci a najbliższe IO to Paryż, Los Angeles i Brisbane
0
@tomek8756 tak samo większość myśli, że Amsterdam to stolica Holandii.