- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
4
Co myślicie o Alvaro Sanzu? Ja jak go wczoraj widziałem to naprawde wyglądał na zawodnika dojrzałego i wiedzącego co ma robić czego nie można powiedzieć o Ryśku. Oby dostał Alvaro więcej szans w 1 zespole bo wygląda na naprawdę ciekawego pomocnika, spokój z piłką przy nodze, wie co ma robić, taktycznie też widać u niego dojrzałość a do tego jest wszechstronny i technicznie dobry.
2
@Coutinho007 wczoraj zagrał zaskakująco dobrze. We wcześniejszych meczach do mnie nie przemawiał, a wręcz irytował. No ale wczoraj świetnie!
Stawiam go wyżej od Roberto i Puiga.
2
@Coutinho007 przechodzicie samych siebie, niezłe wnioski o typie który zagrał 97 minut w pierwszej drużynie: "dojrzały, dojrzały taktycznie, wie co ma robić, spokój z piłką przy nodze, wszechstronny, technicznie dobry". Jedno wielkie XD na to wasze ocenianie typów co nawet 5 pełnych meczów nie rozegrali.
4
@Survier Ja nawet obecnie od FDJ. Frenkie to się zwija zamiast rozwijać, biega jakby miał worek z ziemniakami na plecach, nawet już nie drybluje tyle o tym, że nie ma wizji gry i strzału z dystansu wiele razy już pisałem.
2
@Tollusiek Oceniłem go za wczorajszy mecz głównie Trollusiu.
0
@Survier No wczoraj grał z 3 ligowcem i do tego miał u boku graczy z pierwszej jedenastki w pomocy
0
@GeraltzKatalonii Taki Puig też, który jest 2 lata starszy od niego, ma dużo więcej rozegranych meczów a biega jak kurczak bez głoey i nawet na tle takiego rywala nie pokazuje nic.