- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
1
Wczorajszy mecz znowu pokazał że linia pomocy Barcy jest do przebudowy i to od kliku lat. Tyle miejsca ile zostawiali Busi z De Jongiem to nie było już dawno w meczach z Realem. Spóźnieni, źle ustawieni, zagubieni ( holender). Młodzież puka do wyjściowej jedenastki coraz bardziej, można powiedzieć że wali rękami i nogami. De Jong jest do sprzedaży. Ile można czekać aż jeden z najlepszych pomocników w Europie parę lat temu odpali? Busi do głębokiej rotacji i nauki młodych może być. Nie wolno zapominać o dziku Roberto który na ławce już nie powinien zasiąść w tym klubie nawet. Rewolucja musi być. Pedri, Nico, Gavi, Puiq i Busi to powinien być nasz trzon lini pomocy.
1
@konajoncek Piszesz o przebudowie i wyrzuceniu Roberto, a ja końcu pojawia się Puiq, który ma zostać xd
0
@konajoncek moim zdaniem głównym problemem jest Busi :) czasem zagra jakieś ciasteczka ale fizycznie i kondycyjnie już nie daje rady.
1
@Radzio_94 az sam smiechlem :d
0
@Hubsao A może Busi jako fałszywa dziewiątka? Nie musiałby udzielać się w defensywie tyle co teraz, a ciasteczka mógłby dawać.
0
@Radzio_94 Puiq może się ogarnąć. Jest jeszcze młody, ma motywację, dużo do udowodnienia wszystkim, zna młodych i łatwiej się będzie z nimi zrozumieć. Na zmiennika w drugich połowach jak znalazł moim zdaniem. Roberto to przeszłość
0
@konajoncek puig to nie jest pilkarz na 1 lige. On nawet w 2 lidze fizycznie bedzie niszczony
0
@Radzio_94 haha to jest plan
0
@konajoncek Puig ? Xd. Chyba juz 22lata, powinien stanowic o sile zespolu, a jest cieńki jak sik pająka i nie ogarnia gry przecieko 3 ligowemu klubowi
0
@amanter Może i tak ale w przeciwieństwie do Roberto dostępny dla trenera.