- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1557 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1557 Culés
7
Bramka na 2-1 dla Realu: Dembele traci krycie Carvajala który ma wolne jakieś 3 metry w każdą stronę w polu karnym i po prostu sobie oddaje piłkę Benzemie.
Bramka na 3-2 dla Realu: Dembele traci piłkę schodząc do środka pola karnego w ataku 7 na 7 gdzie Barca ma obstawione skrzydła jednym zawodnikiem - oba niepilnowane, Barca nie jest w stanie w takim ustawieniu dobrze pokryć kontrę Realu - gol.
Bramka dla Barcy na 1-1: Dembele dośrodkowuje w nogi piłkarza Realu, cud sprawia, że piłka odbija się od Luuka i pada gol.
Prawie każda wczoraj akcja szła przez Dembele i nic z tego nie wynikło (oprócz wspomnianego, szczęśliwego gola). Jeśli miał coś w końcu udowodnić to miał okazję. Jednak jak dla mnie to udowodnił, że nie warto go mieć w następnym sezonie.
4
@Vaven no to nie ogladales spotkania. Bez dembele ta druzyna bylaby martwa w ataku. Mial udzial przy golu, 5 kluczowych podan , 17/17 wygranych pojedynkow. Taki ansu gdyby nie gol to jak kelner wyglada przy dembele
0
@amanter 17/17 pojedynków? Dane analizowane chyba przez kogoś kto meczu nie oglądał. Nawet w moim poście napisałem, że stracił piłkę w pojedynku w golu na 3-2 co można ekstremalnie łatwo zweryfikować więc o czym ty mówisz? No i w dodatku co z tego, że jego statystyki są "ok" skoro znowu nic z nich nie wynika? On nie asystuje ani nie strzela goli, sytuacje które kreuje i na których wykręca jakieś indywidualne liczby są kończone przez niego z mizernym efektem.
0
@Vaven sofascore
0
@amanter Sofascore dało Dembele wczoraj ocenę 9,5 a Benzemie 8,4, chyba nie muszę nic więcej dodawać odnośnie algorytmu jaki tam jest.
Busquets 8.0. :)...
0
@amanter No właśnie to jest ta subtelna różnica między występem Fatiego i Dembele, jeden strzela, a drugi robi w cholerę wiatru, gnębiąc obronę rywala, tylko że często nie ma z tego pożytku.
0
@amanter jedyną normalną aplikacją odnośnie statystyk,ocen itd jest FotMob