- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
3
Zauważyłem, że kibice Barcy mają coś co kiedyś miał kibic Realu względem Barcy. Przegrana, ale odczucia dobre. To z jednej strony dobre podejście z drugiej oznaką w jakiej sytuacji jest Barca. Kiedyś za byle jaką porażkę z Realem byłoby wylewanie wiadra pomyj na zawodników, jedno wielkie W#@%#ienie, cytując klasyka. Teraz panuje optymizm i rolę nieco się odwróciły.
14
@AmigoBlancos Tak, tylko różnica polega na tym, że Real dostawał 5:0, 6:2, 5:1 etc. Barcelona natomiast mimo b. trudnego okresu nie dostawała aż takich upokorzeń. To jednak jest spory pozytyw mimo dużej różnicy w doświadczeniu i ukształtowaniu obu drużyn.
2
@AmigoBlancos A z drugiej strony Barca nie dostaje jakiś niewiadomo jakichś wysokich porażek z Realem a klub z Madrytu ,gdy Pep ,Lucho byli trenerami Barcy to zdarzało się, że przegrywaliście bardzo wysoko
Kolega @macio_944 również dobrze to ujął
0
@macio_944
Real w mojej opinii od kilku klasyków robi ten sam błąd za który placi większą, lub mniejszą cenę. Po wyjściu na prowadzenie spuszcza nogę z gazu i gra wynikiem. Tak było za Zizou, po 2-óch szybkich golach w 1 połowie, tak było za Carlo w październiku, tak było wczoraj.
7
@AmigoBlancos nie zgodzę się z Tobą. Real nigdy nie był w tak złej sytuacji w jakiej jest od pewnego czasu Barcelona. Mieliście bardzo dobry zespół, ale Barca była po prostu lepsza. Teraz sytuacja wygląda tak, że w Barcy grają przede wszystkim młodzi zawodnicy z minimalnym doświadczeniem w poważnej piłce, a cały zespół nie miał nawet czasu, by się zgrać.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AmigoBlancos no i jest jeszcze jedna zasadnicza różnica... w Realu grali wówczas Angel Di Maria, Ozil, Pan Piękny, Benz, Bale, Ramos ... wszyscy w naj;epszym wieku dla swoich karier itd. itd. mógłbym wymieniać... w Barcelonie wczoraj zagrali Nico Gavi, Abde, Araujo, Pedri, Abde, no i z drugiego bieguna wiekowego Luke De Jong i Dani Alves... Podsumowując, zawodnicy o których dwa sezony temu jeszcze niewielu słyszało, lub old-boye którzy powinni już być na emeryturze. Szczególnie to pierwsze grono napawa optymizmem
0
@panczo
Ja nie mówię, że Barca nie ma dobrych zawodników, bo ma ich sporo. Chociaż nigdy nie zrozumiem fenomenu i wiary w takich piłkarzy jak Frenkie, który dusi się w Barcelonie, albo koszulka za ciężka.
1
@panczo do tej "starszej" grupy dodałbym jeszcze Busiego i Pique (odpowiednio rocznik 88 i 87). Może rocznikowo jeszcze daliby radę, ale motorycznie to już jednak "emerytura" zostaje.