- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1478 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1478 Culés
0
kto by pomyślał że na półmetku sezonu najbardziej wartościowym Holendrem u nas będzie luuk de jong, cała reszta chyba niestety do pożegnania
nie jest i nie bedzie to piłkarz wybitny ale przynajmniej widać że mu się chce, pewnie wiec do końca sezonu zostanie
0
@lucca87 ja bym się wstrzymał z oceną odszedł im trener holender i Depay jak i frankie mają kryzys.Depay odejdzie to nad frankie popracują.
0
@Borneo
nie oceniam ale na ten moment to że dest i depay odejdzie raczej jestem przekonany ze tak bedzie
frankie jasne że to niewiadoma, ale wydaje mi sie ze za chwile straci miejsce w 11, wg mnie już stracił, chyba zeby go przetestować na pozycji busi kilka meczów
a luuk ja wiem ze to nie piłkarz na taki klub, ale ma swój prime teraz i wygląda to komicznie:)
0
@lucca87 tzn gdyby był haland który jest wysoki to w powietrzu też gra tu luc jest niepotrzebny. Jeśli go nie będzie i miałby być morata to luc powinien zostać.Mnie martwi tylko to że desta chcę Bayern czy Chelsea coś w nim widzą.Może nie potrafi wskazówek przyjąćZ frankie to nie wiem ale kupił sobie dom w Barcelonie.Raczej nie odejdzie.Co do Depaya tu jest psychicznym problem musi być koeman aby grał.
0
@Borneo
wg mnie jeśli teraz przyjdzie Morata a w lato Haaland/Vlahović, a chyba taki jest plan to Luuk pewnie w lato odejdzie
za desta sądzę ze bedzie dobre zastępstwo wiec sie nie martwie
a depay sądze ze odejdzie i byoby to dobre rozwiazanei bo można na nim zrobić jakas kase
0
@lucca87 dobra, odejmijmy punkty które zdobył Depay na początku sezonu i te które jak zdobył gdy z tonu opuścił. Nie chcę na siłę Memphisa bronić, ale dajmy mu czasu trochę. Takie ananasy go dostawały a gdy ktoś z miłości do klubu przychodzi i na prawdę chcę tu grać to chcemy się pozbywać. Zobaczymy jak fizyka się zmieni w przyszłości u Memphisa, jeżeli Xavi stwierdzi jednak, że odpalamy to odpalamy
0
@lucca87 może tak być choć jeśli odejdzie to za morate
0
@jeyx77x
tylko to nie nasza decyzja, wydaje sie jednak ze Xavi go nie widzi
ale zoabczymy