- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
47
Chyba najbardziej rozsądny ruch jeśli chodzi o lewą flankę obrony. A kto na prawą stronę?
6
@Gaucho Mazraoui w pakiecie z Haalandem
3
@Gaucho Przecież te 15 to jest całe nic :/
Moze w lato nie będziemy w takiej zapizdziałej sytuacji to uda się go wyciągnąć. Marzenie by posadził permanentnie Albe na ławie.
A jeśli chdozi o prawą obronę to jeśli rzeczywiście Xavi nie widzi Desta i będą go chcieli sprzedać to myśle,ze Mazraoui patrząc na to ze za darmo i jeszcze dość stosunkowo młody.
0
@Gaucho Przecież to jak za darmo. Brać i się nie zastanawiać, tylko wcześniej dobrze przebadać czy zdrowy. Lepszej opcji na lewą obronę po prostu nie ma.
0
@patrykzmc2000 z Mazraouim jest tylko jeden problem, może być jak z Destem. Generalnie dobrze się sprawdzają, kiedy ich szybkość, drybling i wrzutki dają przewagę, ale jak Barcelona głównie utrzymuje się przy piłce, a drużyny się murują, to przydałby się ktoś kto lepiej kuma grę pozycyjną i szybciej wejdzie w drużynę. Moim marzeniem jest Azpilicueta.
0
@Gaucho Gaya za 15mln? Przecież to (kontrowersyjna opinia, ale mnie on zachwyca od dawna) najlepszy lewy obrońca na świecie. Albo bardzo chce uciekać z Singapurskiej imprezy jaką jest Valencia albo tam naprawdę jest krucho z kasą.
0
@Johnnie_Walker I pewnie się postarają Xavi na 90% będzie chciał hiszpana
0
@Gaucho Azpilicueta
0
@Johnnie_Walker Mazraouim może grać jako środkowy pomocnik. Bywało że grywał na tej pozycji, dla tego ta opcja dla Zabiegi jest przyzwoita.